Антикорупційна коаліція звичайних громадян

Борьба с коррупцией Підприємець звернувся до чиновників з відвертим листом. Цікаво, якою буде відповідь, якщо вона взагалі буде...

Ми вже писали про історію із затриманням хабарників, яким допоміг уникнути покарання києвський києвський прокурор. Але ця історія має цікаве продовження. Києвський підприємець звернувся з відвертим листом до високих посадовців.

 

Головному державному інспектору України
з енергетичного нагляду
Лушкіну В.А.
04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8

Копія 1:
Генеральна прокуратура України
01601, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

Копія 2:
Кабінет Міністрів України
Віце-прем'єр-міністру України
Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Гройсману В. Б.
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2.

Шановний Володимир Андрійович!

Я, як директор ТОВ «КПД ГРУПП», звертаюсь до Вас з проханням допомогти розібратись в нижче викладеній ситуації та, по можливості, вжити заходи в межах Ваших повноважень.
З самого початку хотів би своє звернення розділити на  два періоди: 1-робота підпорядкованої Вам структури в період правління Вітьки Кривавого; 2-період після лютневих подій на Майдані.
Я не засуджую,що Ваші підлеглі брали хабарі в першому періоді. Мене  доводить до осатаніння, що не зважаючи на повалення тиранії Януковича, інспекція Держенергонагляду в м. Києві так і не хоче навчитись жити і працювати по новому. По новому! Я наголошую, що цей лозунг був в передвиборчій компанії нашого Президента України Порошенка Петра Олексійовича.
А тепер факти. Я не володію інформацією, як Вам її донесли Ваші підлеглі, але можу розповісти, як справа була насправді. З самого початку моєї роботи з компанією ТОВ «АТБ Маркет» мене неодноразово попереджали інспектори ДЕН Спасіченко Г. і Юрченко С. про те, щоб я відмовився від цих об'єктів, бо вони «на особистому контролі у керівництва».
Терпіти не можу, коли мені нав’язують чиюсь думку! Тому з перших днів роботи по монтажу систем теплопостачання приміщень ТОВ «АТБ Маркет», я зіткнувся з навмисним затягуванням процесу погодження технічної документації та прийомом об’єктів у постійну експлуатацію.
Неодноразово через інспекторів озвучувались різні суми хабара від 40 тис. грн. на початку виконання робіт, до 15 тис. грн. уже в фіналі при отриманні актів допуску.
Моя організація вперто терпіла ці відверті знущання - хабар принципово не давали, усували зауваження, які по ходу виникали постійно, навіть після усунення попередніх.
Врешті решт моє терпіння лопнуло. При черговій спробі домовитись без скандалів, інспектор Спасіченко Г. озвучив мені рішення свого керівника заступника начальника інспекції Держенергонагляду в м. Києві(далі по тексту заст. нач. ДЕН) Чивеліна С.В.   про те, що вони згодні припинити мої митарства з вводом в постійну експлуатацію 2-х магазинів ТОВ «АТБ Маркет» по 15 тис. грн. за кожен. Терпіти таке я не збирався і відразу звернувся до УБОП м. Києва.
При зустрічі з зам начальником Держенергонагляду м. Києва  Чивеліним С.В., яка проходила з оперативною відео зйомкою, я переконався «звідки дме вітер». Ця особа звикла загрібати жар чужими руками!
Заст. нач. ДЕН Чивелін С.В. хоч і намагався ухилитись від прямих запитань, але з оперативного відео чітко видно, що він дає вказівку Спасіченко Г. про погодження суми хабара, на другому відео Спасіченко Г. розповідає про корупційні схеми та прізвища чиновників, які ці питання вирішують. Врешті-решт система і його керівництво роблять з Спасіченка Г. «цапа-відбувайла».
Один з основних фігурантів справи заст.нач.ДЕН Чивелін С.В., користуючись гнучкістю юридичної системи (назвемо це так, бо з доказів є тільки чутки, начебто про занесений хабар у розмірі від 30-50 тис.$ до прокуратури м. Києва) уникає покарання, а інспектор Спасіченко Г. сплачує кримінальний штраф та  відсторонений від посади на 1 рік.
За великим рахунком «м'якості і вироку» над Спасіченко Г. я зрадів, бо у мене і думки не виникало брати гріх на душу та саджати виконавця, а не замовника цієї корупційної схеми.
Пройшло пів року і є результат, що їх цей перший дзвінок нічому не навчив.
Спочатку заст. нач. ДЕН Чивелін С.В. сам, а де через своїх підлеглих при кожній нагоді розповідали серед начальників РТМ ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» про те, яка компанія ТОВ «КПД ГРУПП» та особисто я, Приходько М.М. «рєдкій подонок і скатіна», і що зі мною ніяким чином не потрібно працювати. Але тут вони прорахувались, тому що більшість працівників ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» втиху ненавидять інспектора Плахотнюка Є., старшого інспектора Смольського О. і відповідно заст. нач. ДЕН Чивеліна С. В., які поводять себе брутально і високомірно, намагаючись виконувати функції високопоставлених керівників, зловживаючи своєю владою. Скажу навіть більше - зазначених осіб зневажають навіть їх колеги і підлеглі, в чому я особисто переконався після свого виступу проти корупційної гідри.
Так от, не отримавши бажаного результату, вони продовжують цим займатись, залякавши менеджерів будівельної компанії «ІнтерГалБуд» буцімто я ніколи не здам об’єкт в постійну експлуатацію, а також, дізнавшись, що ТОВ «КПД ГРУПП» є одним із основних фігурантів в тендері на встановлення вузлів обліку теплової енергії в ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», залякують та розпускають плітки про мене та мою компанію серед керівників СВП «КТМ ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».
Не цурається вказана особа і старим методом умисного затягування процесу погодження. Так на лист від 30.09.2014 №30/9 про розгляд проекту ТОВ «АТБ Маркет» по вулиці Ольжича, 2/23, мої працівники рівно 2 тижні отримували по телефону відповідь, що проект ще не розглянуто, а 14.10.2014 коли отримали  офіційну відповідь, то стояла дата реєстрації вихідної кореспонденції від 02.10.2014 з 3-х зауважень: перше і третє «висмоктане з пальця», так як свідчать або про некомпетентність рецензентів, або про навмисне «не бачення» відповідних розділів проекту.
Хочу на останок добавити, що всі ці потуги заступника начальника інспекції Чивеліна С.В. і його недолугих посіпак призводять тільки до одного - вони в мене забирають час на оцю писанину, замість того, щоб я займався основною своєю задачею зараз -  організацією роботи фонду, як заступник директора БО «Духовне Єднання України» та один із засновників волонтерської організації «КПД Волонтер».
Я волонтер і співпрацюю з МОУ, МВС, СБУ та низкою добровольчих батальйонів і підрозділів ЗСУ України. Це реальна допомога нашій армії в цій важкій війні. У мене обмаль вільного часу, щоб займатися Вашими корумпованими підлеглими, які точать свої козні в мене за спиною. Вважаю, що ними повинен займатись Люстраційний комітет та певні підрозділи МВС. Хоча я і не відхиляю того факту, що Споживачі, які в переважній більшості юридично-технічно безграмотні, самі своїми діями провокують інспекцію на хабар.
У випадку, коли в подальшому буде надходити інформація, що до зловживань службовим становищем, отримання хабарів та перешкоджанню ведення прозорого та чесного на теплоенергетичному ринку міста Києва, я та мої колеги будемо вимушені вжити більш рішучих дій та звернутися за допомогою (хоча я не вважаю, що це є такою серйозною проблемою на фоні того, що робиться в країні) до вищих ешелонів теперішньої влади, засобів масової інформації та всіх небайдужих співвітчизників до долі та розвитку нашої держави. Сподіваюсь тоді це питання буде вирішено миттєво, без ніяких зайвих розмов.
Деякою мірою втішає, що серед цього осередку все ж є і справжні люди, і професіонали своєї справи. Придивіться, будь-ласка, уважніше , можливо серед них  Ви знайдете собі  відданого помічника  в Вашій справі і його кандидатура  на посаду  начальника інспекції ДЕН м. Києва дозволить підняти роботу цього підрозділу на якісно новий рівень, де критерієм  буде не тупе спонукання  споживача на дачу хабара, або на роботу з певними пролобійованими фірмами, а професіоналізм та здоровий глузд!

Надіюсь на порозуміння!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою,

Директор ТОВ

«КПД ГРУПП»

Приходько М.М.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить