Запорізькі ультрас побилися з переселенцями з Донбасу через пісню про Путіна

Запорізькі ультрас побилися з переселенцями з Донбасу із-за пісні про Путіна Переселенці з Донбасу захищали честь і гідність Путіна у Запоріжжі

В Запоріжжі переселенцям з Донбасу не сподобалась пісня про президента Російської Федерації в результаті, чого між запорізькими фанатами та переселенцями відбулася масова бійка. Повідомляє Преса України посилаючись на інформаційний ресурс onpress.info

Футбольні фанати святкували 30-ту річницю свого руху, виконуючи пісні про Володимира Путіна, вживаючи нецензурну лексику. Такі дії фанатів не сподобалися переселенцям з Донбасу в результаті почалась словесна перепалка, яка переросла у масову бійку. Інцидент стався на острові Хортиця. По наявній інформації в бійці приймало участь біля семи десятків людей.

«Найбільше дісталося міліціонеру, який намагався всіх втихомирити. Його вдарили палицею по голові. Медики, що приїхали на місце, сказали що у нього черепно-мозкова травма», - повідомив виданню свідок з місця подій. Міліція Запоріжжя затримала особливо активних учасників бійки.

Виникає логічне питання: чому ці переселенці з Донбасу поїхали до Запоріжжя, а не до РФ, до президента, якого вони так сильно поважають? Валіза, вокзал, Магадан! Усі фанати Путіна повинні жити у Магадані, у зручних, дерев'яних бараках!

Комментарии   

 
+2 #1 Вадим 11.11.2014 22:33
Проблемы при переселении всегда есть
но если эти клоуны нам уголь не хотят продавать, то почему мы им должны давать электроэнергию и газ ?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить