Деградація національної гідності

Гордон Головна проблема української нації — надмірна толерантність. Ми постійно дозволяємо себе принижувати агресивним нацменшинам.

Недаремно україножери так популяризують церкву (не особливо звертаючи увагу на конфесійну приналежність), бо саме церква виховує холопську свідомість. До речі, в наш час жиди-україножери переважно називають себе православними українцями. Іноді бувають і кумедні випадки. Одного разу шоумен Гордон закинув наркобарону Добкіну: «Что же ти в церкавь ходишь? Ти же єврей! — Нє, я православний».

Між іншим про Дімона Гордона. Володимир Мотика пише у Фейсбуці:

«Щойно на 112.ua Дмитро Гордон процитував нібито фразу Отара Іоселіані про Україну: "Страна говно, народ говно" і сказав, що підтримує цю думку.

Генеральна Прокуратура України, прошу притягнути громадянина Гордона до відповідальності за приниження честі і гідності громадян України та за розпалювання міжетнічної ворожнечі, а також призупинити роботу вказаного каналу в зв'язку з тим, що він постійно заохочує Гордона і інших до таких висловлювань. Так, його ведуча Анна Степанець хвалить того ж Гордона за те, що він вважає, що національна ідея в Україні, це злодійство.

Друзі, вперше прошу поширити свій допис всіма можливими способами.»

Геннадій Боценюк

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить