Житомиряни будуть мати можливість отримати автограф справжнього героя України

Мечеслав Рисич У неділю 13 липня о 14:00 в Житомирі у кафе "Кавоманія" відбудеться презентація книги "Білі вовки"  командира славетного взводу "Білий Молот" легендарного батальйону "Айдар" Мечеслава Рисича (Антона Бондаренко).

Хто б міг подумати, що всеукраїнську рекламу книжці "Білі вовки", яка була надрукована у видавництві "Полісся" в позаминулому році зробить горезвісний народний депутат Поліграф Поліграфович Царьов. У грудні минулого року в передостанньому випуску ток-шоу Савіка Шустера Царьов злобно процедів скрізь зуби: "Я знаю, там на 5 этаже (мався на увазі будинок Профспілок, де знаходився штаб Правого Сектору, який був створений Мечеславом Рисичем), куда не пускают журналистов засели экстремисты, террористы, язычники! Ими руководит какой-то Меч, и все они читают книжку "Белые волки"."

Протягом місяця видання Слов'янської духовної течії "Великий Вогонь", з назвою яка чомусь здалася г. Царьову "страшною", було повністю розпродане. Самі собою знайшлись меценати які профінансували друге видання збірки патріотичних оповідань, яке так вдало прорекламував ворог України.

Зараз Мечеслав на декілька днів приїхав у Київ просто з окопів передового рубежу Східного фронту. Він вирішив провести презентацію другого видання книжки "Білі вовки" саме у Житомирі, де знаходиться духовний центр Слов'янської релігійної течії "Великий Вогонь". Князь Огін (Геннадій Боценюк) записав у свій блог уривок з телефонної розмови з Мечеславом, який крім всього іншого, є заступником голови громади "Великого Вогню" у столиці України:

"Ніяке це не АТО, це справжня війна..." - каже Мечеслав. "Я коли три доби керував нашим взводом просто в окопах, то повністю переосмислив значення слова АТО, і переосмислив все, що відбувається на Сході. Коли ще на блокпостах стояли, то було нібито АТО, а коли ми вже були в окопах, то зрозуміли - це справжня жорстока війна. Найгірше, що нема політичної волі керівників держави закінчити все швидко і з мінімальними втратами. Кордону нема, до ворогів постійно підвозять зброю і підкріплення з Росії. Під час призупинення вогню терористи змогли побудувати міцні укріплення, вирити траншеї, сформувати "укрепрайони". Вони постійно обстрілюють нас з важкої артилерії, часто мажуть і попадають по селах. При цьому гинуть або стають каліками мирні жителі. Наші теж обмежені у використанні важкої артилерії, бо неможливо обстрілювати житлові квартали Луганська, саме там вони і намагаються концентрувати вогневі позиції, а наша техніка застаріла, високої точності нема. Головне, що бойовий дух наших героїв дуже високий, і таке враження, що їх боги бережуть, бо у ворогів втрати дуже великі, а у нас незначні."


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить