На вихідних українські язичники будуть закликати весну

жайворонки з тіста

З давніх-давен за місяць до Великодня наші предки закликали весну.

Традиційно святкування на честь весни супроводжуються бурними веселощами. Зазвичай у цей день каталися з гори на санчатах, на конях, обов`язково вживаються млинці - традиційна поминальна страва. Зберіглася інформація про те, що перший масляничний млинець клався на слухове вікно для померлих родичів, знайомих, особливо батьків. Навіть у християнський час жінки за традицією їли перший масляничний млинець за упокой усопших. Таким чином у масляничних святкуваннях наявне традиційне поєднання культу весни і сонця з культом померлих.

Те що у масляничні святкування входило вшанування мертвих видно з наступного звичаю: в останній масляничний день"заговѢны" після вечері зі столу нічого не прибирають, усі страви залишають на столі - "для родичів", які приходять вночі і їдять. Це і є друга трапеза Роду і Рожаницям (та усім померлим родичам), за поставлення якої, так сварили християнські проповідники свою паству.

Також у цей день діти вибігають на вулицю кликати весну без теплого верхнього одягу, з тіста печуться різноманітні пташки, яких називають жайворонками, їм роблять очі з зерняток. Печуть з тіста пташок на гніздах, гнізда з яєчками, також з тіста. Коли "жайворонки" готові кілька пташок саджають на підвіконня, а вікно відкривають. 


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить