Накази "українському інформаційному війську" вороги будуть давати прямо з Москви

компромат на Порошенко Про це розповідають блогери у соціальній мережі Фейсбук і наводять докази, які кожен програміст може сам легко перевірити.

Не горезвісна кондитерська фабрика у Ліпецьку може стати головним доказом державної зради Петра Порошенка, не загадкове вбивство Андрія Кузьменко після його відвертих виступів, а чиясь жадібність і криврукість програмістів кума президента, якого останнім часом прозвали "міністром неправди".


Ось що пишуть програмісти, які вирішили перевірити правдивість Міністерства "правди":

"Щойно я передав свій робочий мейл у ФСБ. Ось як це було.
Крок перший. Реєструюсь на сайті "Інформаційне військо України". http ://i-army. org/
У формі реєстрації позначаю свій домашній мейл.
Крок другий. Мені на пошту приходить повідомлення від мінстеця, в якому повідомляється, що я зарахований до війська.
Крок третій. Я тисну на лінк, який знаходиться в тілі листа, і в моєму браузері відображається строка скрипту http ://app. getresponse. com/click. html
Крок четвертий. Йду шукати, що це за такий додаток app.getresponse.com і потрапляю на сайт провайдера поштових розсилок.
Останній, п'ятий крок. Клікаю на розділі "наші офіси" і потрапляю сюди:
http ://www. getresponse. com/about/our-offices
Серед адрес головних офісів:
GetResponse RU
Krasnopresnenskaya nab.12
pod. 6, of. 731
123610
Moskva
Russia

З чим мене, а також всіх зареєстрованих у мінстеця можна привітати. Завіса. Ми "перемогли" у іформаційні війні, здавшись Путіну в полон.

P.S. Для тих, хто не бум-бум у тому, що написано вище, поясню. Офіційний сайт державної української установи, яким керує міністерство інформаційної політики, використовує сервіс розсилки, котрий належить компанії з російським офісом. А отже, хто саме напряму отримує доступ до бази розсилок, можна навіть не гадати.

При поверхневому аналізі веб-коду стартової сторінки (це може зробити кожен) виявив, що сайту, як такого нема. Всі сервіси виконує вищезгадана служба getresponse.ru (.com), на що всказує відповідний скрипт. Отже, в нашому розпорядженні звичайний фасад (фейк, муляж, потьомкінська дєрєвня) порталу http://i-army. org, розфарбований у кольори, а весь функціонал відданий назовні: у Польщу чи Росію (це достеменно не відомо).

Орієнтовний бюджет цього проекту – щонайбільше 200 доларів. Це реальні витрати на програмування веб-сторінки i-army.org".

До сказаного логічно буде додати відверті слова з блогу Андрія Ілларіонова, колишнього російського високопосадовця, який живе у СШІ і підтримує Україну в її боротьби проти російської агресії. Дослівно мовою оригінала:

Я не знаю, что Ю. Касьянов напишет в следующей статье. И какие советы он даст относительно того, как победить.

Но я знаю точно – понимание этого нарастало в предшествующие месяцы, а встречи в Киеве в последние дни это только подтвердили, – что главная причина военных поражений и экономического коллапса лежит не только в действиях Путина и Кремля, но и в действиях и в бездействии нынешней украинской власти.

Если все будет продолжаться так, как идет сейчас, то Украина проиграет.
Не только войну.
И не только экономику.
И даже не только евроинтеграцию.
Украина проиграет свою Революцию Достоинства.

Да, и это не т. н. «паникерство».
Это холодное предупреждение о неизбежном.
Точно такое же, какими были предупреждения об оккупации Крыма в феврале-марте прошлого года, о захвате административных зданий на Донбассе 6 апреля, о наступлении российских войск 24 августа, о новом большом российском наступлении в нынешнем феврале, о девальвации гривны, о приближающемся дефолте.

Если ничего не будет сделано, то это, увы, произойдет.
Можно считать это последним предупреждением.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить