Утікач Олег Царьов хоче захистити знедолених євреїв?

Царьов Колишній політик, а тепер просто ще один рупор Кремля і путінський бот Олег Царьов стверджує, що ряд українських партій та громадських організацій готують злочинну антиєврейську змову. Про це він пише у своєму блозі на "Ехо Москви".

"В преддверии Международного дня памяти жертв Холокоста радикальные националисты решили активизировать деятельность по очищению властных структур Украины от «засилья евреев»", - пише той, хто охрестив себе "головою парламенту Новоросії".

За словами Царьова, голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Сидір Кізін "обратился к однопартийцам с призывом включиться в борьбу с представителями новой власти Украины, которую, по его мнению, захватили евреи, пытающиеся контролировать «всi сфери Українського життя»". І далі у тому ж дусі...

Коментуючи "Дивосвіту Полісся" сказане, сам Сидір Кізін стверджує, що дана фраза, цитована Царьовим, це ніщо інше, як фейк. І нічого подібного очільник житомирської "Свободи" ніколи не говорив.

- Насправді, - стверджує Кізін, - українці завжди були і є миролюбивим і гостинним народом. На відміну від тих, хто сьогодні вбиває наших земляків на Сході.

На думку Сидора Васильовича, за цитованим текстом може стояти не сам Царьов. Швидше за все, переконаний політик, це навмисна провокація. І ноги її ростуть, вважає керівник обласної "Свободи", від деяких житомирян.Добавить комментарий


Защитный код
Обновить