Зрадник року - Дьома Ярош

предатель года фото Прийшов час підвести деякі політичні підсумки минулого року.

Ярош продавив розширення повноважень Турчинова в РНБО, відкрито закликаючи до цього інших депутатів разом з Народним фронтом Яценюка, блоком Порошенко і "тушками Януковича", - групами чистокровних ворожих фракцій регіоналів - "Економічний розвиток" з Яценком, який закликав Януковича розстрілювати Майдан, і "Воля народу" Єремєєва - прекрасна компанія регіоналівських виродків для" тоженаціоналіста"-радікала! Врятувати нас може тільки, за словами Соскіна," якщо у кого то залишився припасений маузер ".

Ця Державна зрада, коли Ярош вдруге в цьому році віддав владу колишньому голові СБУ Турчинову, говорить про те, що здача Криму і Донбасу була спільним навмисним актом Яроша, Турчинова, Наливайченко, Яценюка і Порошенка, коли Ярош після Майдану навмисно передав цим путінським агентам кров'ю завойовану народом на Майдані владу.

Хлопці з ДУКа, в т.ч. ДУКа Волині 2 тижні в Межигір'ї слухали його байки, що він привезе їм зброю, зрадники Ради - регіонали і їх шобла  буде розстріляна, і революція буде завершена - природно не привіз. При цьому поставив командиром якогось дебіла, якого за словами ДУКівців треба було або грохнути, або їхати, я теж думаю не випадково. У результаті через 2 тижні хлопці роз'їхалися по регіонах, країна Ярошем, за попередньою змовою, була здана виключно чистокровній єврейській мафії від Порошенка до Кличка, які здали її Путіну. Вся кров, стогони, сльози і біль українського народу за все подальше за цим час окупації лежать виключно на руках цього ката.

Необхідно пам'ятати, що на відміну від усіх засновників "Тризуба" Ярош жодного разу не був заарештований за всі 20 років підпільної діяльності, а всі яскраві протестні бійці навколо нього або потрапляли в тюрми, або зникали. У 2011 році член Тризуба Зіньковський, який брав участь зі Стемпіцьким в нападі на склад зброї в 2006 році, і так само отримав термін, оголосив його провладним шпигуном і зрадником, його заява лежить в ютюбі, проте Ярошу вдалося зам'яти це викриття.

За цей жахливий злочин перед народом України продажна шкура, зрадник власного народу і рашистський шпигун, який працює на резидентуру Кремля в Україні - Порошенка, Турчинова, Яценюка і Ко., повинен бути розстріляний.

Вся подальша надія у зв'язку з ПС може покладатися тільки на підрозділ ДУК ПС, яке воює на Сході України, до створення та функціонування якого Ярош не має відношення, і його керівників.

А от розчаруванням року виявилась банда сепаратистів під кодовою назвою "Садо-мазо-сьомопоміч", де головною розпіареною пикою був донецький сепаратист Костік Грішин (він же Семен Семенченко). Цікаво написав про це бридке збіговисько у соцмережі фейсбув анонімний автор:

Нагадую нову народну загадку:
Що таке "Самопоміч" в умовах відсутності статевого партнера?
І, взагалі, Львів якось вже видав "на гора" такого персонажа, як Захєр-Мазох...
Вам це нічого не нагадує? Садо-, мазо-...
І якого лиха здалась Україні "Самопоміч", ця ватага садо-онаністів?

 

Остап Марченко, м. Житомир

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить