Вночі парламент затвердив "програму геноциду українців" Яценюка

Банда 2 Це їм буде "хохлокост!" - шуткували депутати у кулуарах парламенту.

Українці пожинають щедрі плоди популізму. Чорний гумор нардепів про "хохлокост" цілком можна зрозуміти, якщо пригадати, що переважна більшість народних обранців - етнічні росіяни і представники єврейської національності. Їм не шкода українців, 20 мільйонів яких за відвертим визнанням Яценюка опиниться за межою бідності. Можливо, що лише страх за власну шкіру стримував деяких "бунтівників", які відмовлялись голосувати за шахрайські авантюри Яценюка і Порошенка, які вчора кричали на них і відверто погрожували, майже як Януковіч рік тому.

Соціальні мережі вже вибухнули обговоренням скандального голосування. Як воно проходило повідомив у Фейбук нардеп Ігор Луценко.

Ця ніч показала, що коаліція минулого з майбутнім неодмінно продукує минуле. Ми побачили, що у стінах парламенту – парламенту нема. Ми побачили, що в костюмах народних депутатів сидять переважно не народні депутати.
В найглухішу пору ночі, о четвертій ранку, голосами Народного фронту, Блоку Петра Порошенка і частини Самопомочі було зімітовано прийняття бюджету шляхом натискання кнопок. Фальшивість цієї дії у тому, що бюджету не існує – його тільки зараз будуть писати в уряді. Річ у тім, що той проект бюджету, котрий було роздано декілька днів тому, вже не є актуальним. Майже десятком законів, прийнятих напередодні, податкова система, система розподілу бюджетних коштів була радикально змінена – а отже, і дохідну, і видаткову частину бюджету потрібно докорінно перепланувати у відповідності до нових умов.
Нового бюджету не існує, однак більшість проголосувала, вдаючи, що бюджет є.
Таким чином ця більшість знищила себе як парламентарів. Ці люди відмовилися брати участь в управлінні державою, знехтували обов’язком законодавчої влади. Бюджет будуть писати у Кабміні. Головний фінансовий документ тепер формуватимуть ті люди, котрим народ не делегував на це право. Народ ввели в оману: народу пропонували голосувати за тих, хто приймає рішення – однак обранці після виборів приймати рішення відмовились, здавши свої повноваження фракційним керівникам і їх партнерам в уряді.
Мабуть, більшість з тих, хто голосував, навіть не усвідомили смертельну глибину свого кроку.
А це – конституційний злочин. У парламентській республіці, якою номінально нібито є Україна, нищити парламент як головну інституцію – означає нищити основи держави.
Нам потрібно зрозуміти: вільна, розумна, чесна країна ще тільки чекає на нас у майбутньому. Схоже, сотні життів тут, у Києві, і тисячі там, на Сході – поки що недостатня ціна, щоб майбутнє стало сьогоднішнім днем.
Але воно обов’язково стане. У нас ще буде парламент вільних, розумних, чесних. Та темінь, що зараз панує – лише пітьма перед сходом сонця.

Прості люди коментують нічні події по-простому. Ось що пише Ірина Мирна:

Ні в яку Європу ніхто з цих шоколадних кулявлобів з вилами та косами країну не поведе. Ніхто з них будувати в Україні Європу і не збирається. Навіщо,якщо так солодко кожного дня відчувати себе диктатором і холуєм диктатора в ньюфеодально-рабовласницькій країні. Є дорожня карта асоціації з ЄС,то бюджет мав розроблятися саме на ній. А це -РЕФОРМИ, знищення олігархічно-совкової системи.Абсолютно нема в цьому бюджеті нічого реформаторського, а лише розводілово.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить