Після Революції Гідності так звана Об'єднана опозиція захопила владу в Україні

Після Революції Гідності так звана Об'єднана опозиція захопила владу в Україні Як завжди, одні революцію роблять, а інші користуються її плодами.

Усі ми пам’ятаємо, якими полум’яними, геройськими, наполегливими на сцені Майдану і перед мікрофонами журналістів були лідери Об'єднаної опозиції, які набивалися у лідери Майдану. Як усі в один голос доводили нам (хоча і без їхніх промов це було зрозуміло усім), що в Україні злочинний режим, як усі вони кричали зі сцени «Банду геть!».

Учасники Майдану були і проти Януковича і проти так званої опозиції, розуміючи, що вони являють собою "ширку". Хто вже згадає, як майданівці кожний день знімали з Йолки портрет Тимошенко, і кожен день хтось його туди знову вішав, як вони грубо матюками слали Тимошенко разом з Яценюком куди подалі? А зараз їх проплачені журналісти називають їх "лідерами Майдану". Посоромились би людей! "Лідери", які ховалися за Самообороною сцени Майдану, якій платили зарплату.

Прийшла уже пора змусити владу нести відповідальність за свої слова, а не розкидатися ними, як помело сміттям. Усі ми так само добре пам’ятаємо, як Ющенко обіцяв «бандитам тюрми». Але бандити не лише не відповіли тоді за свої злочини, а Янукович ще й обійняв посаду прем’єр-міністра. А Кучма тепер головний «переговорщик» із донецькими бандюгами і кремлівськими васалами.

Пригадуєте, як Турчинов «ліпив», що в офісі «Батьківщини» вкрали сервери, усе потрощили, працівників поклали на землю – хто за це відповів? Маєте свого прокурора, чому до цього часу ніхто не наказаний – таке не проблема розслідувати. В іншому випадку ці заяви треба сприймати, як наклеп на владу часів Януковича.

Заява народного депутата України, заступника голови комітету Верховної Ради з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Купрія – ще одне підтвердження, що в Україні при владі антинародний режим. Виявляється, Генпрокуратура України не знайшла доказів злочинної діяльності оточення Януковича. Хтось здивується, якщо скоро вони договоряться до того, що і Янукович ні в чому не винний, а самі майданівці замовили снайперів. Зрештою, про яку роботу прокуратури може йти мова, якщо Ахметов відверто забезпечує терористів допомогою і жодної реакції на це ми не побачили! До цього часу не заарештований Єфремов, а Льовочкін, Шуфрич, Бойко (усіх не перелічиш) взагалі всілися у недоторкані депутатські крісла.

А як розтлумачити Яценюка, який лишень вхопив посаду прем’єра ще у лютому, одразу заявив: «Казна пуста – усе розкрадено!» Врешті-решт Яценюк і Турчинов віддали частину України, посилаючись на те, що нема чим воювати, мовляв, усе теж розкрадено. Ми розуміємо, що від брехливих слів язики у «кулявлоб», «житипоновому» і у всіх інших не облізуть, та вже, певно, досить ними телепати. Людям набридло вічно слухати цю гидоту! Нам не потрібні на Грушевського і Банковій коментатори, ми самі прекрасно знаємо, що у нас усе розкрадено. І ними також. Влада для того, щоб злодіїв притягувати до відповідальності, але це можливо лише тоді, коли влада не причетна до злодійства. В Україні ми до такого ще не дожилися.

Тож абсолютно нормальним є той факт, що у ЄС є сумніви у коректності накладання санкцій проти тих 29 представників з колишньої української влади, оскільки Україна вже повідомила ЄС про припинення кримінальних проваджень щодо них. З переліку на «арешт активів» уже буде виключено колишнього заступника глави адміністрації президента Андрія Портнова. Це підтверджує й Купрій. Більше, у прокуратурі йому повідомили, що санкції зніматимуть з усіх на кого накладені санкції у Європі. Серед них Юрій Іванющенко, Олена Лукаш і навіть Віктор Янукович молодший! Скоро усе це шобло ще й повертатиметься в Україну. Звісно, якщо Україна не вбачає у діях цих одіозних представників оточення Януковича ніякого злочину, то про які санкції може йти мова. ГПУ не знає, що їм пред’явити!

Отож напрошується єдиний висновок: якщо оточенню Януковича, яке підтримувало вбивства людей, не можна пред’явити звинувачень, то їх треба пред’являти нинішній владі! Значить сьогоднішні представники "нової" влади є співучасниками усіх тих страхіть, які відбувалися на Майдані і поза його межами!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить