Автомайдан заявив про готовність до Майдану 3

Автомайдан заявив про готовність до Майдану 3 Активісти Автомайдану виступили із заявою у зв’язку із затриманням одного з колишніх лідерів руху Сергія Коби.

Накал протистояння у суспільстві між владою та злодійкуватою владою знову зростає. Дурнуваті мусора, які тішаться своїєю тимчасовою вседозволеністтю, начебто провокують українців на повстання. Поки що його нема, але здається, що знову все йде до цього. Можновладці і корумповані правоохоронці розраховують на те, що терпіння українців буде вічним. Насправді, це не дуже розумно...

“Майдан 3.0 чи може варто комусь зупинитися? Не дивлячись на виключення Сергія Коби з лав "Автомайдану", ми засуджуємо сьогоднішні дії співробітників МВС і бездіяльність прокуратури та судів протягом більше ніж півроку”, - йдеться у зверненні до правоохоронних органів.

На думку “автомайданівців”, великі гроші і кругова порука зараз знову знищують можливість реалізації будь-яких позитивних змін у нашій країні.

В Автомайдані зазначили, що Сергія Кобу затримали з порушенням законодавства, до нього була застосована груба фізична сила та побиття.
“Суд обрав запобіжний захід (домашній арешт), щоб він не міг пересуватися Україною. І це на фоні того, що й досі (минув вже рік!) не покарані справжні злочинці”, - наголосили активісти.

Автомайданівців не залякати таким чином і ми станемо тільки більш активними! Складається враження, що з приходом зими у суддів, прокурорів та міліціонерів щось стається з мозком. Тоді ми хочемо їм нагадати, що під кінець зими, так сталося, настає розплата... І з кожним разом вона буде ще більш неприємною для них,
- йдеться в заяві.

“Поки в нас у країні - "АТО", а не війна, як стверджує влада, ніщо нам не заважатиме мочити корупціонерів та злочинців, які б зв'язки вони не мали серед чиновників! Порошенко & Ко, не ЗЛИйте країну!”, - закликали “автомайданівці”.


Автомайдан едет бить ментов

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить