Майдан у Вінниці

Майдан у Вінниці Активісти повибивали шибки в офісі колишнього голови Вінницької облради екс-регіонала Сергія Татусяка і закидали приміщення яйцями.

Це сталося сьогодні  під час позачергової сесії облради, що відбувається в закритому режимі. Депутати розглядають питання про припинення повноважень голови облради Сергія Свидка, кандидатуру якого свого часу висунув Майдан. Офіс же Татусяка розташований навпроти будівлі облради.

Колишні регіонали у облраді намагалиссь здійснити контрреволюцію та зняти голову облради Сергія Свитка, якого підтримали після революції майданівці.

Нині на вулиці перед будівлею облради перебуває близько трьох сотень громадських активістів, більшість яких - молоді люди. Вони тримають українські стяги і прапори партії «Свобода».

Близько 11:30 частина активістів потрапила до будівлі облради.

Станом на 12 годинку мітингуючі висунули свої вимоги. Зокрема, вони пригрозили не випускати з будівлі депутатів, поки ті не оголосять про саморозпуск облради. Також звучать заклики до губернатора Олійника, щоб він написав заяву про відставку.

Біля будівлі УМВС Вінниччини акція продовжилася. Активісти вимагають відставки керівника обласної міліції Ігоря Моренця. Поруч стоїть сміттєвий бак.

Стало відомо, що поранено двох осіб - правоохоронця та активіста. Постраждалих забрала швидка.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить