Міністр закордонних справ України не розуміє, чому уряд не оголошує ЛНР і ДНР терористичними організаціями

Іноземці не розуміють, чому уряд України не оголошує ЛНР і ДНР терористичними організаціями Україна має першою оголосити «ДНР» та «ЛНР» терористами – МЗС Литви

Україна має першою юридично визнати так звані Донецьку та Луганську «народні республіки» терористичними організаціями.

Про це  заявив міністр закордонних справ України Лінас Лінкявічус.

«Визнання терористами – це не гасло, а правове поняття. І в цьому процесі мають зіграти свою роль українські суди. Мені здається, що Україна в першу чергу повинна визнати цей статус юридично, і тоді у нас з'являться підстави для такого рішення», – сказав він.

Лінкявічус наголосив, що для визнання українських сепаратистів терористами в Європі недостатньо тільки політичної оцінки – «потрібна також правова».

 

Звичайно, сьогоднішній "новий" уряд України ніколи не визнає ЛНР і ДНР терористами, відбулась звичайна "децентралізація", тепер якось треба привчити українців до думки, що насправді все нормально. І купляти вугілля у вбивць українських бійців - це вигідно. Цікаво, а звичні дотації на видобуток цього вугілля Україна теж виділяє?

А поки зрадники у високих кабінетах роблять, що їм заманеться, народ України спостерігає за поганою грою клоунів подрібніше під куполом ВР. У нас нова зірка: Ляшко - 2, він же Парасюк, той самий який під час передвиборчої кампанії не постидався піаритися з посмішкою на вустах на ще свіжих кістках загиблих під Зеленопіллям. "Борець за ідеали Майдана" чомусь не вимагає з кулаками люструвати Кернеса, поновити справи проти депутатів-регіоналів. Якщо подивитися на мову тіла вчорашнього "гнівного Парасюка", ми побачимо, що коли він збуджено і незадоволено ходив біля трибуни та махав однією рукою, другу він тримав у кармані. Нібито розлючена, розгнівана людина тримає одну руку у кармані. І надто переграє з емоціями. Навряд чи він потягне обрану для нього роль.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить