Культ РА - зброя Кремля в ідеологічній війні з Україною

Культ РА зброя Кремля в ідеологічній війні з Україною Тема РА вже майже 25 років рекламується російськими пропагандистами, починаючи від Марини Цвігун.

В Україні культ РА якось погано приживається, але, схоже, покращилося фінансування цих рашистських сект, тому останнім часом вони невтомно дивують шукачів альтернативної релігії "відкриттями".

Проросійські сили агресивно нав’язують Україні арійство/аріянство, використовуючи «відкриття» кабалістів-теософів сторічної давності про арійського Ісуса. Смішно бачити, як з Ісуса роблять супергероя арійця-гіперборейця. І ця маячня поширюється і перепостчується у соцмережах. А офіційним представником  аріянська секти є сайт «Народний оглядач», логотип шапки сайта – це логотип партії борця за федералізацію України  Ю. Збітнєва. Ю. Збітнєв відзначився дружбою з українофобськими сайтами, провокаторами із СНА і "Братства". Ще до Майдану  виробничі завдання йому та його соратнику - шефу редактору порталу "Хвиля" Ю.Романенко (неотроцкіст), формулювала Ганна Герман, коригування вносив Дмитро Понамарчук (можливо, після Майдану відбулися якісь кадрові зміни).

Ю. Збітнєв відкрито виступав на мітингах формального глави Федерації профспілок України, "регіонала" Василя Хари. Так само як і зараз, між іншим, мільярдер виступав проти інших мільярдерів.

На сайті «Народний Оглядач» життя кипить: тут вам і Третій гетьманат, і «розшифровка» тризуба, «розшифровка» арійської Біблії, примордиальна «традиція», одним словом, повний масонський комплект. Віруючі арійці вже звикли до слів «брахман», «кшатрій», кому там треба та українська ідентичність – виявляється духовність до нас прийшла з півночі, з Гіпербореї. І, звичайно, ніяк не можна обійтися без РА: «РАЙ – це красива, благодатна і багата земля, де людина перебуває в єдності з божественним РА, а тому РАдіє. РА і расовий ідентифікатор, і дзвінкість та сонячність».

Стара, звична пісня про РА, яку співає Марія Деві Христос-В. ПреобРАженська (за М. Цвігун, РА – давньоруський бог-творець), пропагандисти АллатРА та інші «арійці», які «відають» про РА. Без РАсизму теж ніяк: визначення нової РАси відбувається стаханівськими темпами. Зовсім випадково  РАса – основа РАсеї, і росіяни - арійці вже зовсім офіційно на державному рівні. Імовірно, скоро і українців офіційно визнають арійцями: нагадаємо таємничі слова Порошенка:  «Але Україна вже здобула у цій боротьбі найголовнішу перемогу. Ми відстояли свою славу і волю, за нами – правда і визнання всього світу. Сьогодні ми стоїмо на порозі нового життя для свого народу і нової епохи для цілої Європи». І що ж це за "нова епоха для цілої Європи" та наше "нове життя" зі старими корупціонерами, зрадниками та стрімким зменшенням україномовного контенту у ЗМІ?

Коли пропагандистам культа РА задаєш запитання: а чому РА, а не якесь інше буквосполучення, відповіді у них не знаходиться. Тобто українцям нав'язують тоталітарну секту, яка пропонує нам вірити у нічим не підкріплені одкровення навіть взагалі  невідомих нам  людей.

Щоб обманути довірливих українців, пропагандисти аріянства нібито виступають за блокування з Новою Європою під захистом США. Не з ЄС, бо країни Європи «потерпають від паразитичного» лібералізму, попередньо ЄС треба розвалити та принести європейцям «світло гіперборейської мудрості», а вже потім європейські країни приєднаються до України: "Арійська Україна визволить Центральну Європу від брехні, рабства і паразитизм".

Альтернатива «паразитичному лібералізму» (ліберастії)? Звичайно, монархія! Помазаник бога-творця РА буде правити "щасливою" Новою Європою, де не буде місця етнічним особливостям різних народів, буде тільки «універсальне» арійське хрЕстиянство.

До речі, пропагандисти аріянства готують віруючу паству до Великого Переходу (так ще називають кінець світу), який відбудеться у 2015 році.

Тож, бажаємо усім українцям мудрості і обережності! Не дозвольте теософам-кабалістам маніпулювати собою!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить