Вищі посадові особи під крики "Ганьба!" втекли від родичів Небесної сотні

Вищі посадові особи під крики "Ганьба!" втекли від родичів Небесної сотні

Під час відвідання пам’ятного Хреста Героям Небесної Сотні на адресу президента України Петра Порошенка присутні люди кричали «Ганьба!».

З ранку у хреста Героям Небесної сотні в річницю початку революції Гідності зібралося близько ста чоловік, вони принесли квіти і лампадки.

Коли президент, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, деякі урядовці та народні депутати України підійшли до пам’ятного знаку, присутні почали  ганьбити брехливих урядовців, вимагали покарати вбивць і були готові відмовитися від присудження загиблим звання Героя України. Частина з них кричали президенту «Ганьба!». Батько одного з загиблих героїв голосно кричав в адресу Петра Порошенко, який спочатку наважився поговорити з людьми: "Нам від вас подачки не треба! Ви нам вже багато чого обіцяли!"

У відповідь Порошенко у своїй звичайній манері почав щось вигадувати, запросив людей прийти до нього, щоб обговорити на зустрічі гостре питання.

«Ми повинні бути єдиними, ми не повинні надати можливість розвалити країну», — сказав президент, звертаючись до людей, але вони відповіли, обіцянок вже наслухались.

Відзначимо, що, почувши крики «Ганьба!», боягузи Яценюк і Турчинов зразу ж втекли, залишивши Порошенка наодинці з мітингувальниками.  Він теж втік поспілкувавшись з народом не більше двох хвилин і зрозумівши, що звичним балачками людей вже не заспокоїти, а напруження почало зростати.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить