Сьогодня бойові командири Правого Сектору вперше спілкувались с журналістами

Правий Сектор КГГА фото, Майдан Головний редактор "Дивосвіту Полісся" сьогодні потрапив на 7-й поверх КГГА, де знаходиться Штаб бойового підрозділу громадської революційної ініціативи "Правий Сектор".

Як відомо лише небагатьом людям, громадське революційне об'єднання "Правий Сектор" умовно поділяється на 2 частини - інформаційники та бойовики. Ми звикли бачити і чути талановитих бійців інформаційного фронту "Правого Сектору", які ніколи не бувають на барикадах, сьогодні ж Горан і Мечеслав (командири загонів Вікінг і Білий Молот) - двоє бойових командирів  найпопулярнішого в Україні революційного руху, зняли маски і відверто відповідали на запитання журналістів. Після того як терористи Януковича спалили Будинок профспілок, Штаб бойового крила "Правого Сектору" перемістився  на сьомий поверх КГГА. Командири ж сидять у комфортному кабінеті колишнього заступника мера Києва.

Горан і Мечеслав. Правий Сектор фото

В цьому ж кабінеті сьогодні відбулась прес-конференція так званих васильківських псевдотерористів. Матеріалу набралось дуже багато, тобто це лише анонс. Завтра вранці ви зможете прочитати велику статтю присвячену усім цим сьогоднішнім подіям.

васильківські псевдотерористи звільнені

Комментарии   

 
0 #1 донецкий 26.02.2014 19:57
Пацаны а вы шо ругатся начали? Ну вы хоть какую то власть оставтею Каво слушать? Вас чи Диму?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить