У Китаї задумали запустити штучий Місяць для економії електрики

Місяць Китайське місто Ченьжу планує в 2020-му році запустити і розташувати над собою спеціальний супутник, який буде освітлювати вулиці вночі.

Як це працює?

Цей супутник негласно називають «Штучним Місяцем». Він отримає спеціальне покриття, яке буде відбивати сонячне світло прямо на Ченьжу, за таким же принципом світиться і Місяць.

Передбачається, що конструкція зможе освітити територію, площею від 10 до 80 км. Тестування технології почалося ще кілька років тому, а зараз вона мабуть «дозріла» для реалізації.

Якщо експеримент з вуличним освітленням визнають успішним, то до 2022 року запустять ще три аналогічних апарати. Система з трьох супутників дозволить забезпечить цілодобове освітлення. Один відбивач не зможе розташовуватися так, щоб всю ніч відбивати світло.


Якою буде висота орбіти супутника?

Штучний Місяць повинні запустити на геостаціонарну орбіту (об'єкт завжди знаходиться над однією точкою планети) на висоті близько 50 км над поверхнею.

Представники проекту припускають, що така висота забезпечить максимальну економію електрики в місті. Вони підрахували, що це могло б приносити до бюджету 174 млн доларів щорічно.

Такі супутники можна також використовувати в зонах стихійних лих, щоб вони висіли над зоною, і світили всю ніч, допомагаючи в пошуках потерпілих, або якнайшвидшому відновленню інфраструктури.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить