Росіяни читали листи Барака Обами

пошта Про це, з посиланням на свої власні джерела у вашингтонській адміністрації, повідомила газета «Нью-Йорк таймс».

Російські хакери проникли в електронну скриньку президента США Барака Обами. Як з'ясувалося, злам президентської поштової скриньки стався під час кібератаки на незасекречену частину комп’ютерної мережі Білого дому ще восени 2014 року.

Хакери отримали доступ до щоденного робочого листування Обами. Водночас їм не вдалося зламати сервери, що контролюють трафік президентського смартфону.

Як зазначає «Нью-Йорк таймс», навіть незасекречена електронна пошта президента може містити важливу інформацію. Серед прочитаних і напевно скопійованих хакерами листів могла бути інформація про розпорядок дня Обами, ділове листування з послами та дипломатами різних країн, а також інформація про кадрові зміни у Білому домі.

Це вже не перша кібератака росіян на офіційні інтернет ресурси інших держав. Ще у січні цього року проросійські хакери взли на себе відповідальність за атаку на сайти Бундестагу і канцлера ФРН Ангели Меркель. Після цього Німеччина розпочала більш серйозну підготовку до кібервоєн та розглядати хакерів як одну з реальних загроз світовому порядку.

Тепер, напевно, і вашингтонська адміністрація вимушена буде приділяти набагато більше уваги захисту від кіберзлочинців.

Славко Пригода


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить