Закликаєш приєднатися до Росії? Загримиш на чотири роки!

казахстан і росіяни

На відміну від української судової системи, яка «працює» зі швидкістю обкуреної черепахи, що доволі часто дає можливість нашим доморощеним зрадникам уникати покарання, феміда Казахстану, як виявилося, діє набагато швидше і жорсткіше.

Нещодавно там на чотири роки умовно була засуджена Тетяна Шевцова-Валова лише за заклики щодо приєднання до Росії, повідомляє «Преса України».

Важливим аргументом для суду став той факт, що громадянка Казахстану, етнічна росіянка Шевцова-Валова у соціальних мережах стверджувала, що Казахстан має стати частиною Росії, а корінних казахів називала не інакше, як «чурками». Також вона заявляла, що Росія має діяти по відношенню до Казахстану так само, як це було у Криму в 2014 році.

Цій російській шовіністці можна вважати пощастило. Свій термін вона отримала умовно. Хоча насправді до подібних речей казахська юстиція ставиться вкрай нетерпимо.

Казахи відловлюють та засуджують тих своїх співгромадян, які встигли повоювати в Україні на боці бандитських республік ЛНР та ДНР. Вже засуджено до п’яти років колонії суворого режиму громадянина Казахстану Євгена Вдовенка за участь у іноземних збройних конфліктах. Вже поміщені до ізолятора і чекають на рішення суду ще двоє терористів, які в Україні були відомі під позивними Тьоркін і Ніндзя.

Славко Пригода

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить