Останні новини зі Східного фронту

Останні новини з фронту фото На Донбасі продовжується одностороннє винищення синів України.

Боєць 95-ї бригади (позивний - Арнольд) трохи від'їхав від лінії фронту, щоб заправити дизпаливом машину і в телефонному режимі повідомив Правдивим Новинам останні новини неоголошенної війни.

"Зараз по нам стріляють  російські війська, а ми з вчорашнього дня чекаємо наказу. Сьогодні стріляють вже не так як вчора, а вчора до 12-ї ночі було просто жахіття. Такого обстрілу, яким накривали нас російські окупанти, ще не було. Після полуночі на дві години обстріл стих, а потім знову почалось. Повідомляють що найстрашніше зараз у Дебальцевім, там наших гасять, як тільки можуть: іде фізичне знищення 128-ї бригади, які проявляють не менший героїзм, ніж кіборги, які захищали аеропорт Донецька. Поки що чекаємо наказа. Ніяких наказів немає, що робити не зрозуміло, але якщо ми виживемо, то зрадникам при владі не жити!"

Зі свого боку ГО "Всеукраїнське батальйонне братство" повідомляє, що вчора напередодні "пєцємірія" працівники МВС і СБУ намагалися роззброїти і заарештувати бійців добровольчого українського корпусу "Правий Сектор". Конфлікт вдалося загасити, "правосєки" не здали зброю і відмовились від проведення обшуку мікроавтобусу, в якому вони знаходилися, до приїзду заступника комбата ДУК ПС. "Перевертні в погонах" заявили, що за їх інформацією в машині знаходяться наркотики. Обшук все ж таки відбувся, але у присутності замкомбата ДУК ПС, ніяких нароктиків не знайшли. Вони б знайшлись, якби бійці добровільно склали зброю і дозволили ворогам української нації себе "обшукати". Очікувано, що вірний Наливайченку Дмитро Ярош, ніяк не прокоментував цей інцидент.

Речник АНАЛ-ЦЕНТРУ так званого "АТО" повідомив, що РНБО готується відводити важку техніку і артилерію від лінії умовного фронту.

Мало хто мав сумнів, що по результатах "мінського зговору" запанує мир, але багато хто розуміє про зраду високих посадових осіб держави, які влаштовують договорнякову бойню кращим синам України.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить