Бориспільські «Мауглі» переїдуть на Житомирщину

ліс Ця історія, до якої за останні півтора року іноді поверталися українські ЗМІ, насправді розпочалася більше десяти років тому. Тоді 45-річний Володимир Мельников, після втрати паспорта, оселився в лісі під Борисполем, де збудував собі халабуду.

Потім у халабуді разом з ним оселилася 25-річна Світлана, яка народила йому чотирьох цілком здорових дітей – Анатолія, Олю, Іллю та Добриню. Пологи батько-відлюдник приймав власноруч, адже з людьми він спілкувався тільки тоді, коли носив на продаж гриби та цілющі трави. Потім було зникнення Світлани, яка схоже врешті решт не витримала лісового життя.

 

Через деякий час на маленьких «Мауглі» натрапили збирачі грибів, які й розповіли про них соціальним працівникам, а ті після обстеження лісового помешкання визнали його непридатним до життя і забрали дітей в Київ до реабілітаційного центру.

Можна собі уявити, яким було здивування спеціалістів, коли виявилося, що діти здорові, вміють читати і писати, і не страждають на так званий «синдром Мауглі».

Хоча Володимиру ніхто не забороняв провідувати дітей, але повернути їх до себе для нього виявилося практично неможливо. Спочатку йому довелося пройти ДНК-тест, щоб підтвердити що саме він є батьком цих дітей. Другою умовою повернення дітей було створення нормальних житлових умов.

Та, як то кажуть, світ не без добрих людей. Знайшовся таки благодійник, який подарував Володимиру стару сільську хату на Житомирщині. Тож можна сподіватись, що невдовзі сім'я знову буде разом. Щоправда, останнє слово ще має сказати суд. А поки що у колишнього відлюдника нові клопоти. Треба і ремонт в хаті зробити, і домовитися про влаштування дітей до школи та дитячого садочку.

Але, це вже зовсім інша історія, і будемо сподіватись, що історія ця буде щасливою….

 


Славко Пригода

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить