А. Башловка: Думаю, що справу закриють

А. Башловка: Думаю, що справу закриють А. Башловка  вже не раз займався справами майданівців і вояків, які воюють зараз на Донбасі. Не обійшлося без нього і у цій справі.

Завтра герої Червонопартизанська, з яких горе-прокурори намагаються зробити дезертирів, нарешті вирушать на Волинь. У Запоріжжі вони пробули під арештом 3 місяці. Стільки ж — на війні...

Учасниця пікетування Генпрокуратури Анна Мовяк повідомила, що ГПУ дозволила Міністерству оборони перевести підслідних бійців 51-ї бригади у місце її постійної дислокації.

Нагадаємо: хлопців 51-ої бригади, яких іще в серпні запроторили в СІЗО в Запоріжжі, звинувативши у дизертирстві, одразу після виборів почали "пресувати" прокурори. Із кінця серпня їх жодного разу не викликали на допити, на вибори навіть відпустили додому. А одразу після 26 жовтня почали тиснути, аби солдати "визнали свою вину" і як наслідок - отримали "лише умовний" термін.

Солдатів кинулися захищати батьки, журналісти, громадські активісти та правозахисники. Делегація кілька діб поспіль провела у Генпрокуратурі, а батьки навіть оголошували голодування. Врешті-решт справа зрушила з місця: спочатку "достукалися" до Віталія Яреми, а вчора домоглися, аби бійців відпустили.

До Володимира-Волинського  хлопці мають вирушити вже завтра. Лаштуються в дорогу. Настрій піднесений. Довіра до держави потроху повертається.

Справжні державники у Генпрокуратурі й виправлять прикру помилку військових прокурорів — закриють кримінальне провадження та дадуть нарешті спокій мужнім захисникам України, з якими ревні поборники букви закону повелися так брутально й безжально.

Артилерист Ігор Диня, нововолинець,  поділився  звісткою, що прокуратура нібито дає добро на переведення підслідних у Володимир-Волинський. І цей прогноз справдився!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить