Врадіївка по-київськи у Святошинському районі столиці

Київ 12 липня під час конфлікту з підприємцями на ринку "Шлях" Святошинського району Києва офіцер МВС вдарив кулаком по нирках молоду дівчину, яка зробила йому зауваження, що він не говорить державною мовою. Розлючені підприємці хотіли вершити самосуд, але лейтенант втік від натовпу. Пізніше розпочався штурм райвідділку, працівники міліції поливали підприємців газом і запалювалі димові гранати.

Підприємці просто намагалися попасти на прийом до начальника Святошинської міліції, але "правоохоронці" спровокували бійку.

Врадіївка далеко, але про неї дізналися голосно і ніяк не авторитетно для країни за її межами, а ось проспект Перемоги у Києві - це абсолютно рекламне місце, по суті - це одна з центральних магістральних артерій Києва. І те, що зараз відбувається біля Святошинского РУ ГУ МВС по проспекту Перемоги 109 у Києві, йде не на користь МВС. Димові шашки затягнули димом проспект, людей більшає. Підіспіла підмога і на сторону міліції - автобус із спецназом " Беркут". Швидка вже надає комусь першу медичну допомогу.

Здавалося б, один міліціонер, одна жінка, один удар, а станься б це ще півроку тому - про це не лише говорити б не стали, але і таких ударів були б тисячі. Але люди, і справді, мають стадне почуття, особливо тоді, коли ящик Пандори відкритий. І відкрила його влада.

Чим довше триватиме ця акція - тим більше жителів прилеглої території говоритимуть і згадуватимуть про минулі образи і ненависть, які вони набули за своє життя в спілкуванні з міліцією.

Особливо посилить це дійство курсуючий громадський транспорт, який доставляє жителів не лише в житлові Святошинскі квартали. Приміські і міжміські маршрутки, які, всі до єдиної, проїзджають повз РОВД на пр. Перемоги 109 в напрямку Житомира, Рівного, Вінниці і Львова.

Вже завтра люди, як мінімум, прийдуть подивитися на продовження акції - їх будуть тисячі, завтра субота. Розуміють це і протестуючі. І якщо у них вистачить сил і можливості утримати народ до ранку, то ... це Київ. Розв'язка може бути дуже непередбачуваною. Вже зараз можна виразно заявити, якщо вистачить у міліції розуму домовитися з протестуючими мирно, а не силовими діями - до тих пір буде тихо, поки, до наступного випадку, до наступної крові. Ящик Пандори вже відкритий, за легендою - це чарівна скринька з усіма бідами і надією, як риторично.

Київ

Комментарии   

 
+1 #3 marina 15.07.2013 11:21
Цитирую Дух нації:
Дивує кількість позитивних згадок у фейсбук про сьогоднішнє "свято", взяття Бастилії. Хоча можна задуматись і провести паралель з жовтневою революцією, якби зараз існував СРСР - це було б національним святом, і друзі українців вітали б з такою видатною подією всіх нас. Можливо, більшість, вивчена в дусі марксизму-ленінізму щиро вважала би це святом. Тому мене не дивує, що багато французів вважаєють 14 липня святом (це ж окрім всього й вихідний день!), дивує налаштування деяких українців захоплюватись цією революцією і шукати паралелі з нашим часом. Якби подібна революція відбувалась зараз, то це не була би революція проти Януковича, це була б революція "антифашистів", гопніків і тітушек, спланована закордонними політтехнологами.

Ну так, нічого ж собі "свято"!
Цитировать
 
 
+1 #2 Дух нації 15.07.2013 10:33
Дивує кількість позитивних згадок у фейсбук про сьогоднішнє "свято", взяття Бастилії. Хоча можна задуматись і провести паралель з жовтневою революцією, якби зараз існував СРСР - це було б національним святом, і друзі українців вітали б з такою видатною подією всіх нас. Можливо, більшість, вивчена в дусі марксизму-ленін ізму щиро вважала би це святом. Тому мене не дивує, що багато французів вважаєють 14 липня святом (це ж окрім всього й вихідний день!), дивує налаштування деяких українців захоплюватись цією революцією і шукати паралелі з нашим часом. Якби подібна революція відбувалась зараз, то це не була би революція проти Януковича, це була б революція "антифашистів", гопніків і тітушек, спланована закордонними політтехнологам и.
Цитировать
 
 
+3 #1 marina 13.07.2013 19:11
Жахливі подїї!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить