Вулиця Чапаєва в Житомирі стане вулицею Бандери?

Степан Бандера Житомир Сподіваємось. що нечисельні прихильники комуністичної ідеології не помруть від інфаркту.

Депутат Житомирської міськради Сергій Мірошников на своїй сторінці в Facebook написав, про те, що вулиця Чапаєва в Житомирі стане вулицею Бандери. В суботу, 21 лютого 2015 року в Житомирі відбулося засідання депутатської комісії, на якому вирішувалося питання про зміну назви вулиці Чапаєва на вулицю Степана Бандери.

На засіданні також обговорювалося питання про перейменування  ще 20 вулиць в Житомирі, які носять імена  політичних вождів.

Будемо сподіватися, що житомиряни будуть задоволені перейменуванню, аде їм мабуть за власні кошти доведеться переробляти паспорти.

Комментарии   

 
0 #1 Роман Орєхов 02.03.2015 19:10
Абсолютно правильне рішення про перейменування саме на Степана Бандери! Тільки загадайтеся як комуняки здригнуться. Житомир це нарешті також Україна! Прикро тільки те, що директор будівельного коледжу уже відправив студентів ходити по квартирах та збирати підписи проти перейменування (йому бач-но Студентську треба чи Зодчих). Що ж, завтра напишу на нього донос пану Пустовенському (обласне управління освіти) та панові Квіту. Здається хтось забув для чого студенти потрібні та як їх використовувати !
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить