Зустріч журналістів і духовних осіб на обласному державному рівні

В Житомирській облдержадміністрації відбувся брифінг за участю журналістів і представників релігійних організацій області.

Захід був інційований департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Основна тема зустрічі – зосередити увагу на проблемах, які існують у житті релігійних громад області.

 

Станом на 1 січня цього року на Житомирщині зареєстровано 1493 релігійні організації 33 конфесійних напрямків. 

Брифінг проводив головний спеціаліст департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Писварський.  У ході бесіди він наголосив на тому, що священнослужителі різних конфесій повинні розумітися між собою, адже їхня ворожнеча працює проти держави і проти тих воїнів, що сьогодні боронять Україну від російської агресії на Сході.

Фахівець звернув увагу на те, що наразі актуальними залишаються такі проблеми релігійного життя:  бійки представників різних православних церков за культові споруди, проблеми викладання в школах так званої "християнської етики" (що до речі, протиречіть Закону України про свободу совісті та негативно сприймається більшістю батьків), участь у військових діях на Східному фронті віруючих, в тому числі тих, які з релігійних переконань не можуть брати до рук зброї.

Представники всіх конфесій, присутніх на заході, були одностайні в одному: найголовніше, що зараз мають робити служителі релігій - це молитися за наших бійців і надавати їм посильну допомогу.
Добавить комментарий


Защитный код
Обновить