Незрозумілий двіжняк у Житомирі

ЗМІ Відому житомирську журналістку і за сумісництвом прес-секретаря об'єднання "Самопоміч" у Житомирській області Олену Галагузу підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами та телеканалом "Russia Today".

Є інформація, що нібито журналістка постійно спрівпрацює зі згаданим ЗМІ, за що отримує розрахунок електронними грошима на гаманець Webmoney.

 

У співпраці журналістки із російськими спецслужбами впевнений і очільник Житомирської обласної організації ВО "Свобода", екс-губернатор Житомирщини, Сидір Кізін. Коментуючи випад проти нього відомого сепаратиста Олега Царьова на сайті "Эхо Москвы", Сидір висловив припущення, що до матеріалу на російському сайті навряд чи причетний сам Царьов. За словами керівника регіональної "Свободи", "швидше за все, публікація має авторство відомої житомирської журналістки Олени Галагузи". Отже, Царьов не причетний до матеріалів, розміщених від його імені на російському сайті. Отакої!

Зважаючи на репутацію вищезгаданого Кізіна (у кримінальних колах цей аферист має псевдо Кізіно), варто задуматися, чи не дурять всіх нас якимсь новим видом піару прокремлівських холуїв, і  журналістка отримала свою порцію чорного піару. Після того, як в Житомирській області до влади прийшла ВО «Сволота», а Обласну державну адміністрацію очолив голова обласного осередку цієї партії С. Кізін, Житомирська ОДА розпочала потужну боротьбу за честь і гідність Партії Регіонів. Кізіно помстився за образу житомирських ригів, знищивши парашутний клуб через півтора роки після викривальної публікації про дискотеку ригівських наріків.

Мислячі житомиряни вже давно помітили, що у посередню журналістку Галагузу добряче вкладають гроші, рекламуючи і піарячи її у місцевих ЗМІ.

Сама ж журналістка відкидає звинувачення на свою адресу. Вона вбачає у "брудній кампанії", розпочатій проти неї і, на її думку, лідера житомирської "Самопомочі" Наталії Чиж руку конкурентних політичних сил. Кого це вона має на увазі, якщо російські правозахисники були надзвичайно заклопотані "чорим" піаром проти "Самопомічі" перед останніми виборами? Їм так подобалася ця партія.

Те, що Царьов надзвичайно обізнаний із ситуацією в Житомирській області і чітко називає прізвища регіональних політиків та медіа-ресурсів трохи лякає. Знаючи ворога, можна припустити, що ми спостерігаємо за багатоходовою грою. Навіщо цей спектакль з фашизмом і расизмом у прив'язці до Житомира (мається на увазі публікація Царьова на "Эхо Москвы)?

Комментарии   

 
0 #2 Слава 03.02.2015 19:14
Дмито, Ви мабуть добре розбираэтесь у накркотиках! А читали після косяка? :D
Цитировать
 
 
-1 #1 Дмито 03.02.2015 03:08
Уважно прочитав. Виникло єдине питання: хто навчив психично хворих людей користуватися Інтернетом??? Це ж просто маячня якась! А її ще у новини викинуло. Ви, пардон, що курите, авторе? А адміністратор? А Яндекс? Я теж таке хочу! :o
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить