Мер - доброволець

АТО фото Мер міста Довбиш Житомирської області Юрій Домашин пішов добровольцем на фронт і вже чотири місяці в званні сержанта ремонтує бойову техніку.

Мер пішов на фронт ще в першу хвилю мобілізації, коли до воєнкомату з'явилось лише четверо призовників з 140 повісток.

Під час майдану Юрій Домашин перебував у Києві, допомагаючи протестуючим. Коли розпочалася війна на Сході він почав думати, як допомогти нашим воїнам.

Зі слів Юрія Домашина, дізнавшись з товаришами, що у бійців 30-ї бригади, котрих відправили в Херсонську область, виникли проблеми з питною водою, вирішили відправити їм водовозку, яка знаходилась в селищі Довбиш. В сім'ї його рішення піти добровольцем прийняли не дуже радісно, але з розумінням. перший місяць служби пройшов у Мелітополі. Разом з іншими службовцями він ремонтував аеродром та бойову автотехніку.

"Серед мобілізованих багато людей, яких було призвано, можна так сказати "з-під забору" - твердить Юрій Григорович. "Хто хитріше і розумніше, сховалися від призиву. Тому проблема пияцтва в армії не на останньому місці. Виходить держава витрачає на призовників чималі кошти, але 60 відсотків з них заважають виконувати бойову задачу. А тім хто дійсно потрібен армії необхідно підняти заробітну плату."

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить