У Житомирі з'явилося “чесне російське телебачення”

У Житомирі з'явилося “чесне російське телебачення” Відкрити житомирянам очі покликаний новий телеканал, який днями з'явився в українських “зомбоящиках”.

Неймовірно чесний засіб масової інформації (чи то пак “промивки мізків”) прийшов на блакитні екрани наших земляків зовсім нещодавно. Канал із надзвичайно промовистою назвою “Мир” веде трансляцію у класичному дусі правдивої російської журналістики. Саме з нього ми можемо, що Вова Хутін — це ніяке не Пуйло, а це білий та пухнастий плюшевий ведмедик, що Маріуполь та Донецьк обстріляли самі жителі цих міст, намагаючись зробити собити харакірі, а по вулицях України бігають страшні вогнедишні бандерлоги, які їдять українських жінок та дітей, не даючи змоги чесним російським воякам за них сховатися при наступі на чергові території нашої держави.

Постійними гостями прямих ефірів цього джерела об'єктивності є такі відомі у світі правдолюби як Алєжка Царьов, Жирік та інші поважні громадяни.

...А в цей час у Державному комітеті з телебачення і радіомовлення пихаті та пузаті дядьки і тітки добросовісно топчуть свій важкими мозолями зароблений хлібчик...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить