Група невідомих паралізувала роботу станції нафтопроводу на Житомирщині

Група диверсантів паралізували станцію нафтопроводу на Житомирщині

Сьогодні група невідомих намагалася зупинити роботу станції нафтопроводу "Плещівка"

На Житомирщині вранці 27 грудня кілька десятків невідомих осіб увірвалися в приміщення нафтоперекачувальної станції "Плещівка", вимкнули електропостачання і змусили охорону зупинити роботу станції.

Про це повідомляє обласне управління МВС України.

За даними міліції, після цього невідомі залишили приміщення станції.

"Коростенські правоохоронці з'ясували, що більше десятка невідомих осіб, призупинили роботу станції нафтопроводу, вони пересувалися на декількох автомобілях. На території Житомирської області був введений в дію план. "Перехоплення ", - зазначили в МВС.

Зараз частина осіб, підозрюваних у причетності до вказаного діяння, вже затримані.

"З'ясувалося, що затримані є жителями Київської області В даний час міліція разом з прокуратурою вивчають обставини події і з'ясовують їх мотиви, а також встановлюють все коло причетних до неї осіб", - повідомили в МВС.

За результатами проведених заходів буде прийняте рішення про визначення остаточної правової кваліфікації.

Разом з тим за даними "Нафтогазу", невідомі у кількості 25-30 осіб проникли на територію операторної НПС "Плещівка", виламавши вхідні двері, змусили зупинити роботу агрегатів, погрожуючи оператору фізичною розправою та застосовуючи силу.

"При цьому невідомі посилалися на нібито наявне у них рішення Господарського суду Рівненської області про відчуження продуктопроводу, експлуатованого ДП "ПрикарпатЗахідтранс" (РФ) і передачу його Фонду держмайна", - зазначено в повідомленні "Нафтогазу".

"Зупинка агрегатів "Плещівка"на процес транспортування нафти не вплинула, транспортування нафти не припинялося. В 9:36 27 грудня агрегати були запущені в роботу і зараз працюють у штатному режимі", - говориться в повідомленні.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить