ТТУ Житомира привласнило 45 тис грн зібраних з пасажирів штрафів

КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» не сплатило до бюджету 45 тис грн штрафів за безквитковий проїзд пасажирів. КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» не сплатило до бюджету 45 тис грн штрафів за безквитковий проїзд пасажирів.

Повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Встановлено, що контролери міського електротранспорту КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» протягом 2011-2014 років за безквитковий проїзд пасажирів наклали адміністративних штрафів на загальну суму майже 45 тис грн.

Однак, всупереч вимогам ст. 29 Бюджетного кодексу України, кошти від таких санкцій йшли не до держбюджету, а на розрахунковий рахунок комунального підприємства. Таким чином, КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» не сплатило до держбюджету вказану суму.

Коростенська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах держави пред'явила позов до суду з вимогою стягнути заборгованість на суму 44,9 тис грн з КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить