Новий Майдан може початися з нової "врадіївки" у Малині

У Малині перевертні в погонах намагаються "повісити" 2 нерозкритих вбивства на неповнолітнього У Малині перевертні в погонах намагаються "повісити" 2 нерозкритих вбивства на неповнолітнього.

Безкарність породжує свавілля! Малинські правоохоронці вирішили повісити два нерозкритих вбивства на 15-річного мешканця Малина Артема. Хлопця викрали, 5 годин в райвідділі міста Малин 5 міліціянтів без адвокатів і без мами допитували неповнолітнього Артема К., після чого змусили його оговорити себе на відео. Змусили зізнатись у вбивстві бабушки-сусідки, якого він не вчиняв. У хлопця є алібі. Він не винен і ніколи в житті на жінку руку не підняв. Натомість Малинський райсуд вчора хотів провести засідання без адвоката - довелося прориватися на суд. Суд дав 45 діб під вартою неповнолітньому. Це похлєще Врадіївки! Обвинувачення базується на показаннях - лжесвідченнях іншого малолітнього, якого малинські і житомирські міліціянти привезли в райвідділ і погрожували згвалтуванням, якщо той не оговорить свого товарища і сусіда Артема. В решті-решт суд поклав в основу арешту покази отримані в результаті застосування недозволених методів ведення слідства.

Адвокати повідомляють у соцмережах: "Пишем апеляцію. Збираємо похід на Малин. Треба рятувати Артемку! Є докази причетності іншої особи до вбивства бабці, але правоохоронцям на то начхати! Ну що ж. Тоді буде Врадіївка-2!"

Треба нагадати, що Майдан, який спалахнув після жорстокого побиття студентів рівно рік тому, виступав не проти особистої влади Януковича, а проти бандитського ОПГ, у які перетворились МВС і прокуратура. Наша так звана "нова" влада, яка сформована виключно зі старих покидьків, ні як не хоче зрозуміти, що українці вимагають не зміни портфелів, а докорінної зміни бандитьскої системи. Малин готовий вибухнути що миті, на жаль, олігофрени у мантіях і погонах не розуміють, яка небезпека їм загрожує.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить