Держпідприємство здало на зберігання приватним особам 5 гребель в Житомирській області

Держпідприємство здало на зберігання приватникам 5 гребель в Житомирській області Про це  повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Державне підприємство «Укрриба» незаконно передало в оренду приватним підприємцям комплекси гідротехнічних споруд, розташованих на ставках в Попільнянському районі.

Встановлено, що державне підприємство «Укрриба» в 2012-2013 роках незаконно передало в оренду трьом приватним підприємствам 5 комплексів гідротехнічних споруд, розташованих на рибних ставках в Попільнянському районі.

Однак зазначені об'єкти мають загальнодержавне значення і, відповідно до законодавства, не можуть надаватися в оренду. У зв'язку з цим, щоб приховати орендні правовідносини і уникнути відповідальності, між підприємствами були укладені, так звані, договори зберігання майна з правом його використання.

Житомирська міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері подала до суду позови про визнання укладених договорів про зберігання недійсними. Прокуратура також вимагає повернути в державну власність захисні гідротехнічні споруди вартістю 1,3 млн. грн.

В даний час позови перебувають на розгляді в суді.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить