13 листопада в Житомирі і області завиють сирени

13 листопада в Житомирі і області завиють сирени 13 листопада з 14 до 15 години буде проведена комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту Житомирської області з поданням сигналу «Увага всім!».

Мета її проведення - перевірити стан працездатності системи електричних сирен для використання за призначенням.

Фахівці департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації звертатимуть увагу на технічну справність апаратури оповіщення, можливість якісної передачі мовної інформації по місцевому радіомовленню.

В Житомирській області встановлено понад сто електросирен, які включені в загальну систему оповіщення, тобто працюють від центру управління і можуть одночасно оповістити про біду населення як всієї області, так і окремого району чи міста.

«Громадяни повинні пам'ятати, якщо лунає звук електросирени не менше трьох хвилин, це означає «Увага всім!». Щоб дізнатися, що трапилося, і як необхідно діяти, потрібно негайно увімкнути радіоточку проводового мовлення або радіоприймач на хвилі обласного радіомовлення. Як правило інформація передається кілька разів», - зазначають в департаменті цивільного захисту.

В департаменті також зазначають, що якщо в 2013 році в області функціонувало більш 50 000 радіоточок, то станом на 1 січня цього року - тільки 33 000.

Аналіз проводового мовлення за останні роки свідчить про його скороченні в містах і районах області, а це обмежує доведення інформації до широких мас населення.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить