Житомирський малий та середній бізнес може отримати грант від ЄБРР

Житомирський малий та середній бізнес може отримати грант від ЄБРР Програма ділових консультаційних послуг BAS надає допомогу підприємствам для здійснення аналізу ринків, брендінгу, реорганізації, покращення управління персоналом, впровадження комп'ютеризованих інформаційних систем, системи управління якістю, розробки інформаційно-технічних рішень.

Група підтримки малого бізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) допомагає підприємствам покращити результати діяльності і підвищити свою конкурентоздатність шляхом залучення місцевих консультантів до вирішення конкретних бізнес-завдань підприємства (Програма ділових консультаційних послуг - BAS), або шляхом залучення міжнародних експертів для впровадження передового управлінського досвіду на підприємствах з потенціалом майбутніх лідерів ринку (Програма розвитку підприємств - ПРП).

Про це йдеться у матеріалі з розділу «Оголошення, анонси» на офіційному сайті Житомирської міської ради.

«Ми працюємо з компаніями, більша частина капіталу яких є приватна та належить громадянам України, які працюють на ринку не менше 2-х років, демонструють успішний ріст, керівництво яких користується гарною репутацією та зацікавлене в успішних консультаційних проектах для розвитку бізнесу. ГПМБ не працює з фінансово-кредитними установами, а також компаніями військово-промислового комплексу, ігровим бізнесом, виробниками тютюнової продукції», - йдеться у тексті оголошення.

Програма ділових консультаційних послуг BAS надає допомогу підприємствам для здійснення аналізу ринків, брендінгу, реорганізації, покращення управління персоналом, впровадження комп'ютеризованих інформаційних систем, системи управління якістю, розробки інформаційно-технічних рішень.

Критерії участі підприємств:
- до 250 працівників;
- можливість сплатити від 25 до 75% вартості консультаційного проекту, згідно відповідної Матриці розрахунку гранту (максимальна сума гранту 10,000 євро).

Контакти:
вул. Немировича-Данченка, 16, Київ 01133 Україна

Тел.: +380 (44) 277 1145
Факс: +380 (44) 277 11 00
Менеджер Програми SBS в Україні: Катерина Рігг

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить