Голова ЖОДА запевняє, що на Житомирщині опалювальний сезон вже розпочався

Голова ЖОДА запевняє, що на Житомирщині опалювальний сезон вже розпочався Про це повідомив голова облдержадмінітсрації Сергій Машковський під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій з питань початку опалювального сезону під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Так Президент України Петро Порошенко 20 жовтня під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення не пізніше цієї п’ятниці, 24 жовтня, розпочати опалення всіх без винятку помешкань у країні. Відповідну вказівку розпочати опалювальний сезон до кінця тижня отримали керівники районів та міст Житомирщини від голови облдержадміністрації.

«Технічно Житомирщина до початку опалювального сезону була готова ще 1 жовтня. Увесь паливно-енергетичний та житловий комплекси, об’єкти соціальної сфери готувалися заздалегідь. Опалювальний сезон в області розпочався 21 жовтня. За оперативними даними, станом на 10:00 22 жовтня теплом вже забезпечені 119 шкіл, 208 дитячих садочків та 29 лікарень. До кінця четверга (23 жовтня) опаленням буде забезпечено більше 50% об’єктів житлового фонду», - зауважив Сергій Машковський.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить