СК "Легіон" – чемпіон міста Житомира з футболу 2014 року

СК Легіон – Чемпіон міста Житомира з футболу 2014 року Розгромивши у фінальному матчі команду «Полісся» (смт. Червоноармійськ) житомиряни стали Чемпіонами м. Житомира з футболу.

У цьогорічному Чемпіонаті Житомира взяли участь 7 команд: ФК «Галант» (м. Житомир), СК «Легіон» (м. Житомир), ФК «Полісся» (смт. Червоноармійськ), ФК «Кіфа» (м. Житомир), ЖНАЕУ (м. Житомир), ЖДТУ (м. Житомир), ЖДУ ім. І. Франко (м. Житомир). Команди були розділені на дві групи і протягом місяця боролись за перших два місця в групах, які давали путівку до фінальної стадії змагань У підсумку за призові місця боролись команди ЖДУ ім. Івана Франка, ЖДТУ, ФК "Полісся" та СК "Легіон". У матчі за 3-4 місце команда ЖДУ ім. Івана Франко з розгромним рахунком 6:1 обіграла ЖДТУ, а у фіналі «Легіон» не залишив шансів ФК «Полісся», обігравши гостей з Червоноармійська з рахунком 7:0. За житомирян забивали Притуляк, Борисюк, Островський, Селюченко, Сидоренко, дублем відзначився Бондарець.

Призери Чемпіонату  були нагороджені медалями та грамотами Житомирської міської федерації футболу та Управілння у справах сім’ї, молоді та спорту, капітан "Легіона" Олександр Прус із рук голови ЖОФФ Олександра Коцюбка отримав Кубок Чемпіона Житомира з футболу.

До речі, О. Коцюбко - кандидат  у депутати від м. Житомира. О. Коцюбко - людина, яка не "кидає" тих, з ким працює. Бажаємо йому успіхів на політичному фронті!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить