Розенблат ще не став депутатом, а вже займається рейдерством

Мафіозі Боря Розенблат звичайні рейдерські розборки подає як  турботу про місто.

З вчорашнього вечора і сьогодні - в суботу 18 жовтня, в центрі Житомира працювала важка техніка і робітники, які розбирали конструкцію скандального магазину на розі вулиць Київська і Театральна.

17 жовтня близько 18.00 на будмайданчику маркету "АТБ" зібралася масовка проплачених "активістів-титушок", які начебто за 1 гривню найняли техніку для демонтажу конструкцій.

Нагадаємо, з квітня 2013 року дякі житомиряни виступають проти будівництва магазину "АТБ" в центрі міста - на розі вулиць Київська-Театральна. "АТБ" - це магазин з низькими цінами у порівнянні з іншими мережами супермаркетів, тому він становить явну загрозу для супермаркета "Еко", який розташований недалеко, поруч із синагогою. На початку червня цього року "титушки" Розенблата знесли будівельну огорожу, а представник забудовника говорив, що компанія готова йти на компроміс. 22 липня на прес-конференції перший заступник мера Житомира (якого в нас насправді немає) Сергій Сухомлин повідомив, що скандальне будівництво може поновитися - Дніпропетровський суд відмінив рішення про анулювання декларації на будівництво супермаркету.

Але насправді в Житомирі відбувається неприховане рейдерство. За інформацією "Дивосвіту Полісся", земля на якій будували маркет, ще з початку 90-х років належить підприємцю Олександру Терентюку. З допомогою Володимира Дебоя, з яким він знаходиться у дружніх відносинах, Терентюк якось домовився рлзмістити на цій ділянці супермаркет, але це несподобалось "єврейській мафії" нашого міста, почались так звані "манси", які ми й спостерігаємо.

Своє неприховане рейдерство "тихий гангстер" Боря Розенблат подає як "турботу про місто". От, начебто Дебой зробив щось не так, бо він був у ПР. Боря! Нагадаємо тобі, що Петро Порошенко був засновником тієї самої партії регіонів і теж безпосередньо працював на Вітька Януковича. Не пали свого пахана Петруху, Боря... Як казав Олежка Ляшко на допиті про свої гомосексуальні стосунки: "Боря! Ти не те робиш!"

знесення АТБ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить