У Житомирі відбудеться презентація книги Георгія Мокрицького про естетику забудови міста

Житомирян запрошують на презентацію книги Георгія Мокрицького про естетику забудови міста 21 жовтня у Житомирській обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Олега Ольжича відбудеться презентація книги Георгія Мокрицького і Руслана Кондратюка «Житомир: Ностальгия по будущему».

«Книга присвячена проблемі збереження історико-архітектурного обличчя Житомира. Авторами вперше сміливо порушуються питання відношення архітекторів і забудовників до унікального міського середовища, що склалося. Розглядається баланс між пам’ятками архітектури і елементами озеленення, а також підходи до комплексної реконструкції Замкової гори. Аналізується масштаб і причини великих втрат, що відбулися в історико-архітектурному надбанні Житомира.

Йдеться також про естетику вечірнього міста, місце реклами, ключові місця і туристичні «фішки» Житомира. На тему презентованої книги підготовлено прес-реліз, а також короткий але красномовний і сміливий слайд-фільм», - йдеться у повідомленні, підписаному краєзнавчим видавництвом «Волинь».

Початок презентації о 16 год.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить