Громада вимагає від влади Житомира негайного розірвання договору побратимства із містом Смоленськом

Від міської влади Житомира вимагають негайного розірвання договору побратимства із містом Смоленськом Громадська кампанія "Марш патріотів" вимагає від міської влади Житомира негайного розірвання договору побратимства із містом РФ Смоленськом.

За словами голови "Маршу патріотів" Івана Саюка, в часи російсько-української війни неприпустимо аби ті, хто вбивають українців були нашими побратимами.
Такий крок, із розірванням побратимських стосунків, на переконання Саюка, мав відбутися ще у березні. Саме тоді Рада Федерації дозволила введення військ РФ у нашу країну.

"Логічно, якщо Смоленськ називає себе нашим містом-побратимом то мав би першим на місцевому рівні засудити таке рішення Ради Федерації, закономірно що цього не відбулося. Тому зреагувати мали б і ми. Натомість спостерігаємо мовчання нашої місцевої влади, яке у сьогоднішній ситуації є нічим іншим як підігріванням ворогу", - наголошує Іван Саюк.

Але найгірше у цій ситуації, вважають у "Марші патріотів", є те що житомирська влада не відчуває викликів сьогодення і не здатна раціонально на них реагувати, що яскраво доводить ситуація із не розірванням договору побратимства із Смоленськом. Очевидно, що владі вигідніше займатися виборчою кампанією та продажем з аукціонів майна громади.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить