У Житомирі з’явиться “Поетична площа”

У Житомирі з’явиться “Поетична площа” Проект “Поетична площа” стартує за підтримки програми неформальної громадської освіти молоді  “Майстерня громадської активності”.

Молодь Демократичного Альянсу запрошує приєднатися до "Поетичної площі", де кожен зможе продекламувати вірш чи прочитати прозу.

“Ідея проекту “Поетична площа” дуже проста. Ми хочемо популяризувати книгу, показати, що читати - корисно і сучасно. А як же це зробити не показавши на власному прикладі?” - пояснює Вікторія Редько, член житомирської команди Молодь Демократичного Альянсу.

У суботу, 11 жовтня о 17:00 на Майдані Корольова, 11 (біля фонтану) Молодь ДемАльянсу проводитиме літературний вечір у невимушеній дружній атмосфері.

По закінченню читання можна буде послухати хорошу музику гурту “The Suntime” та обговорити твори.

Також у рамках проекту буде ініційовано "bookcrossing" (обмін літературою). Тому Молодь ДемАльянсу закликає приносити з собою книги, залишати в них свої контакти, записки чи ще щось.

Загалом, вдягайтесь тепліше і приєднуйтесь до ініціативи. Організатори обіцяють, що буде весело.Довідково:

Суть “bookcrossing" (обмін літературою) полягає в тому, щоб залишити книгу в неочікуваному місці для незнайомця, з котрим ти хочеш поділитися прочитаним, з метою щоб після оволодіння і ним цих знань він передав іншому. Існує і інший, простіший, варіант буккросингу – просто обмін книгами.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить