Цьогоріч галузь сільського господарства Житомирської області притягнена 448,8 млн. грн вітчизняних інвестицій

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, на території області виробничу сільськогосподарську діяльність здійснюють 182 інвестиційно-активні підприємства, з яких 15 працюють із залученням іноземного капіталу. За оперативними даними в поточному році в галузь сільського господарства Житомирщини притягнені 448,8 млн. грн вітчизняних інвестицій, в 2,3 разу більше, ніж у відповідний період минулого року. З них на придбання техніки і технологічного устаткування спрямовані 90,2 млн. грн, Що складає 72,4%% до торішнього показника; на будівництво і реконструкцію - 342,5 млн. грн, а це в 6,4 разу більше, ніж на відповідну дату минулого року; на придбання худоби і птаха притягнені 15,9 млн. грн, що в 3 рази більше торішнього показника. За повідомленням департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, об'єм прямих іноземних інвестицій в сільському господарстві Житомирщини з початку інвестування а в харчову і переробну промисловість області притягнені 39 млн. 811 тис. дол. США. За повідомленням департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, об'єм прямих іноземних інвестицій в сільському господарстві Житомирщини з початку інвестування складає 18 млн. 579 тис дол. США, а в харчову і переробну промисловість області притягнені 39 млн. 811 тис. дол. США.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, на території області виробничу сільськогосподарську діяльність здійснюють 182 інвестиційно-активні підприємства, з яких 15 працюють із залученням іноземного капіталу.

За оперативними даними в поточному році в галузь сільського господарства Житомирщини притягнені 448,8 млн. грн вітчизняних інвестицій, в 2,3 рази більше, ніж у відповідний період минулого року. З них на придбання техніки і технологічного устаткування спрямовані 90,2 млн. грн, що складає 72,4% до торішнього показника; на будівництво і реконструкцію - 342,5 млн. грн, а це в 6,4 разів більше, ніж на відповідну дату минулого року; на придбання худоби і птахів притягнені 15,9 млн. грн, що в 3 рази більше торішнього показника.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить