У Гідропарку працює мотузковий парк пригод

У Гідропарку житомиряни можуть долати перешкоди в мотузковому парку пригод Парк мотузкових перешкод працює вже кілька тижнів, щоденно з 11 до 20.00. Тамтешні інструктори переконують, що у них все надійно і безпечно, а головне екологічно й цікаво.

Для дітей і дорослих неподалік центральної алеї в Гідропарку з’явилася нова розвага. Перевірити там можна свою витривалість, силу, стійкість, рівновагу та вміння долати будь-які перешкоди.

Таку новинку можуть на собі випробувати житомиряни й гості міста. Поруч із дітьми на нижній дистанції, своє терпіння і гнучкість можуть випробувати батьки, але вже  вгорі.

Парк вирішили створити й обладнати фактично своїми силами ентузіасти обласного турклубу «Полісся». Впевнені, що так задіяли лише частину тих можливостей, що наявні для активного відпочинку у Гідропарку.

Конструкції розмістили поміж дерев таким чином, що ті не завдають їм ніякої шкоди. У випадку чого територію парку можна розширити, але вже зараз там чекає до 10 різновидів  перешкод, пов’язаних між собою.

Все продумано до дрібниць, тож настрибавшись по дерев’яних колодках, склавши і подолавши місток, спуститися на землю можна лише за допомогою канату і сітки, стартуючи зі спеціальної платформи.

Багатьом такі розваги дуже подобаються, тож  приходить по кілька разів. Деякі батьки не вірять у можливості своїх дітей, але коли ті з посмішкою долають дистанцію і діляться гарними враженнями, змінюють думку і навіть самі піднімаються по драбині, лазять в бочках, стрибають з канатом.

 

У парку є свій перелік правил, за дотриманням яких слідкують кілька інструкторів. Перед початком і після закінчення робочого дня, вони самостійно перевіряють безпеку та надійність конструкцій. Усі відвідувачі на дистанцію виходять зі страховкою й за бажанням в будь-який час можуть зупинитися.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить