У Ботанічному саду відбулася акція «ГЕРОЯМ СЛАВА!»

У Ботанічному саду відбулася акція «ГЕРОЯМ СЛАВА!» На днях у Ботанічному саду студенти та викладацький склад  Житомирського національного агроекологічного університету  провели благодійну акцію «ГЕРОЯМ СЛАВА!», під час якої зібрали 25 621 гривню.

Усі кошти до останньої копійки обіцяють витратити на потреби військовослужбовців. Одразу ж після завершення заходу комісія підрахувала гроші, виручені від продажу солодощів, випічки, фруктів, страв української та європейської кухні, виробів ручної роботи, саджанців, а також  прикрас, представлених на ярмарку.

Все це самотужки організували та підготували студенти і викладачі, які також ставали учасниками торгів разом із житомирянами, які приєдналися до акції.

Свято вийшло яскраве, смачне, а головне корисне, адже крім коштів туди ще принесли медикаментів на тисячу гривень, які у той же день передали пораненим військовослужбовцям Житомирського військового госпіталю.

На ліки планують витратити трохи грошей з числа тих, що лишаться після того, як чотирьом біцям із різними травмами, які вони отримали в зоні АТО, передадуть по 5 тисяч гривень.

Один з організаторів акції - Олександр Лопатюк наголошує, що процес розподілу коштів зробили максимально відкритим і прозорим, адже мова йде про значну суму, яку збирали спільно.

"Акція «ГЕРОЯМ СЛАВА!» покликана підтримати та допомогти військовим, які ціною власного життя захищають мир та спокій в Україні, - каже хлопець, - Наш університет  не стоїть осторонь та вже не вперше долучається до допомоги українським солдатам. По 5 тисяч адресно передамо бійцям Валентину Ковальському, Артему Вишемирському, Сергію Руденку та Ігору Чупруну".

Відзначимо, що  ці військовослужбовці служили у 95 бригаді і в різні періоди отримали поранення під час виконання бойових завдань. Вони перебувають у військових госпіталях в Києві, Вінниці, Одесі та перенесли численні операції.

Одному лише Чупруну щоденне лікування необхідно щонайменше 6 тисяч гривень, йому ампотували одну ногу, а інша - дуже пошкоджена. В хлопця відмовляють нирки, тож транспортувати до іншого лікувального закладу проблематично.

Сергію Руденку запропонували лікуватися за кордоном, але це коштує 80 тисяч доларів. Він поранений ще в липні у живіт та груди, досі не працюють кишечник і шлунок.

Артем Вишемирський  отримав осколкові поранення правої руки, спини, обличчя, очей.  

Ковальський   має поранення в черевну порожнину та тазостегновий суглоб, але ногу вирішили лікувати  без хірургічного втручання.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить