У Житомир існує база групи бойовиків Пшонки?

Андрій Ростенко кримський прислужник українського криміналу Блогер Князь Огін провів власне розслідування сучасних кримінальних схем, які за часів Януковича називалися - Офіс. В ході розслідування випадково виплила згадка про місто Житомир.

ГУ МВС України в м. Києві розслідується кримінальне провадження, яке зареєстроване у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за № 12014100000000942 від 26.06.2014 р. щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах – заниження ПДВ на суму 4761068 грн та заниження податку на прибуток на суму 4189260 грн. службовими особами ТОВ «Росичі» (засновник В. В. Саєнко).

Згідно інформації, отриманої від представників Федерації професійних спілок України та голови Федерації профспілок малого та середнього підприємництва України, на данний момент Саєнко Володимир Володимирович разом з Федерацією роботодавців України (Д. Фірташ) та Мінсоцполітики приймає участь у «розподілі» 50 млрд коштів наступних державних фондів – пенсійного,зайнятості, соцстраху і тимчасової втрати працездатності від нещасних випадків на виробництві. Кошти цих фондів розподіляються кулуарно та по домовленості між зазначеними сторонами.

Саєнко Володимир Володимирович був залучений у систему ФПУ народним депутатом України Артемом Пшонкою. За дорученням А. Пшонки Саєнко приймав участь у неформально створених (за участі представників ФПУ, представників Адміністрації Президента, прокуратури, міліції, суддів, фонду держмайна, КМУ, мінюсту, мінфіну та мінекономіки) Центрах управління майном профспілок. Центри управління майном профспілок визначали як і кому розпоряджатися майном профспілок, як і кому відчужувати майно, кому і за яку ціну надавати в оренду готелі, санаторії, набережні, пляжі, земельні ділянки, свердловини мінеральних вод та інше належне профспілкам майно.

В  складі Центрів управління майном профспілок Саєнко В. В. відповідав за організацію та юридичний супровід виводу профспілкових об’єктів із власності ФПУ, контролював фінансові потоки, забезпечував «обналічку»  та звітувався перед А. Пшонкою.

Слідчим ГУ МВС України в м. Києві розслідується кримінальне провадження, яке зареєстроване у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за № 12013110000000942 від 24.0242013 р. щодо вчинення ним, зловживаючи службовим становищем, замаху на заволодіння ним чужим майном (будинок творчості ім. А. П. Чехова у м. Ялта АРК Крим, протидії законній господарській діяльності Національної спілки письменників України та ПП «Позитив-Південь», підроблення та використання завідомо підроблених договорів оренди незаконного поводження з бойовими припасами, незаконного зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

Згідно останньої інформації,   отриманої від представників Федерації професійних спілок України Саєнко Володимир Володимирович та його представники зараз ведуть активні переговори з росіянами та займаються організацією передачі/продажу росіянам майнових об’єктів ФПУ у АРК Крим.

Кошти від «оборудок» з профспілковим майном та соціальних фондів продовжують привласнюватися і направлятися колишнім «керівникам» - Пшонці та «владним кураторам», йдуть на фінансування сепаратистів ЛНР та ДНР. Більша частина осідає у кишені самого Саєнка.

Поважний пан має 4 мобільні телефони та охорону, яка використовує незареєстровану зброю. В Житомирі тримає бойову групу. Зафіксований тісний контакт Саєнка з кримінальним авторитетом «Самолет». Демонстративна допомога афганській сотні в АТО слугує прикриттям.

В окупованому Криму виконує накази Саєнка щодо розкрадання профспілкового майна Андрій Ростенко - міський голова Ялти. Під його особистим контролем працює рейдерська "охоронна" фірма "Вовки 50", яка вже відзначилась дебошами "віджимом" неприкритим рейдерстовом. так звані "вовки" неприховують, що діють від імені Андрія Ростенко, який до речі є чоловіком сестри Гобліна (Аксьонова). Не приховують і того, що рейдерством займаються на користь українських впливлвих людей, тим самим дискредитуючи Українську державу в очах шокованих кримчан. Але діють українські рейдери в Криму вибірково: бізнес Коломойського нова кримська влада повністю "приватизувала", а от сімейний кримський бізнес Арсенія Яценюка зовсім не постраждав.

Цікаво, хто ж лобіює новий Офіс Пшонки-Саєнка?

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить