На Житомирщині священик МП відмовився відспівувати солдата АТО

На Житомирщині священик МП відмовився відспівувати солдата АТО До якого часу в Україні будуть спокійно жити і діяти співучасники  російських катів?

У селі Бовсуни Лугинського району Житомирської області священик місцевої церкви РПЦ Московського патріархату відмовився відспівувати загиблого солдата української армії.

Про це  розповіли місцеві жителі.

«Батюшка сказав, що не буде відспівувати хлопця, бо він стріляв у наших братів», - розповіли односельці загиблого військовослужбовця.

Після того, як у справу втрутилася місцева громада, священик все ж здійснив обряд відспівування. Однак, стоячи над могилою, все ж знову сказав про солдата: «Він стріляв у наших братів».

Занадто вже в нас народ толерантний. Цьому попівському покидьку треба було негайно набити мармизу! А диверсійно-терорестичну ПЦ МП звазалі треба негайно заборонити як тих клятих комуністів. Ми знаємо, що в церквах переховують зброю, готують сепаратистів і благословляють їх на вбивство українців, але робимо вигляд, що не помічаємо цього. А бабусі ще й руки цим православним гомосекам цілують, після чого верещать про "Єдиную сРусь".

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить