Нічого не змінюється на Житомирщині - нам знову прислали Сірожу

Машковский С. Житомирський мікроолігарх Гоша Зубко відштовхнув від влади Сидора Кізіна і проштовхнув на посаду голови обладміністрації свою людину.

Житомирщині ніколи не щастило з губернаторами. У нас як не злодій, то злодій-придурок керує обласними справами. Особливих надій житомиряни не покладали і на Сидора Кізіна, але той не довго встиг покерувати, його вигнали як ту сидорову козу. Вельмишановний пан Зубко наближений до нашого солодкого президента Петра Олексійовича, натякнув, що відставка Кізіна відбулась через його політичну діяльність. Це все брехня!

По-перше, не такий вже був Кізін український націоналіст, яким намагався здатися, а по-друге, за три місяці володорювання на Житомирщині він не зробив геть нічого такого про що його можна було б пригадати незлим тихим словом.

Новий Сірожа виглядає точнісінько так, як рідний син придуркуватого баяніста Сірожи Рижука. Така собі нікчема, ні риба, ні м'ясо. Чомусь пригадалися сторінки класика російської літератури Салтикова-Щедріна про одного з "градоначальників" міста Глупова: "Лаврокакис - беглый грек без имени и отчества, был пойман князем Потёмкиным в Нежине на базаре".

Сергій Машковський є керівником фірми, яка причетна до роботи конвертаційного центру. До того ж, згідно з рішенням Господарського суду Житомирської області у справах  № 906/1453/13, № 906/1452/13, № 906/1457/13 з компанії, власником якої є пан Машковський, стягнуто заборгованості більш ніж на 10 млн. грн. Оскільки, Машковський позиціонувався в АП як гарний господарник, наявність таких великих заборгованостей його компанії ставить вказане твердження під сумнів.

Комментарии   

 
+1 #2 WhiteCasino.net 27.07.2014 13:47
С другой стороны, встречают по одёжке...
Цитировать
 
 
+1 #1 BeggerBro 27.07.2014 13:46
Может он со временем проявит себя?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить