Засуджені Житомирської колонії допомагають армії

Засуджені Житомирської колонії допомагають армії У Житомирській виправній колонії (№ 4) для потреб Збройних Cил України передали понад півтори тисячі пристосувань для закріплення військової техніки та 50 комплектів постільних приналежностей

Вчора у Житомирській ВК-4 було передано допомогу для потреб Збройних Cил України – понад півтори тисячі пристосувань для закріплення військової техніки під час її транспортування, та 50 комплектів постільних приналежностей (матраци та подушки).

На початку квітня представники Ради колективу колонії звернулись до адміністрації виправної колонії з ініціативою безоплатно у вільний від роботи час виготовити для потреб Української армії постільні приналежності – матраци та подушки. Керівництво установи підтримало такий почин та зв’язалось із командуванням 30 окремої механізованої бригади, щоб запропонувати таку допомогу та від них дізнались про потребу військових у так званих упорах, які використовуються для закріплення військової броньованої техніки під час її транспортування. Безоплатно зробити необхідну кількість таких пристосувань зголосились засуджені, які працевлаштовані на дільниці по виготовленню продукції деревообробки підприємства установи.

Приймали гуманітарну допомогу т.в.о. заступника командира 30 окремої механізованої бригади з тилу старший лейтенант Андрій Купко та заступник командира з виховної роботи 20 окремого полку радіоелектронної боротьби підполковник Андрій Хомутовський. На заході був присутній начальник управління ДПтС України в Житомирській області полковник внутрішньої служби Василь Бурак.

«Наша країна переживає непростий час і попереду в усіх нас ще дуже багато роботи, яку ми повинні зробити для того, щоб наші діти росли під мирним небом, у правовій державі, де верховенство закону забезпечить спокій та порядок. Але я вірю, що завдяки наполегливій та сумлінній роботі кожен громадянин зможе долучитись до тих змін, які зроблять Україну сильною та процвітаючою державою. Підтвердження цього – вчинок цих людей, які перебуваючи за гратами, змогли надати реальну допомогу. Таку допомогу, яка була їм під силу і вони це зробили. Вони своєю працею не тільки допомагають робити корисну справу, але і доводять, що незважаючи на вчинені ними злочини, усе ж прагнуть змінитися на краще» – підкреслив начальник обласного управління Служби В.Бурак.

Також керівник управління ДПтС України в Житомирській області проінформував присутніх, що на сесії Житомирської обласної ради про виділення значних коштів з обласного бюджету для потреб військових частин, які дислокуються на території області. За підтримки голови Житомирської обласної державної адміністрації Сидіра Кізіна та багатьох депутатів облради за частину з цих коштів пенітенціарні установи Житомирщини будуть виготовляти продукцію для потреб армії – черевики з високими берцями, постільна білизна, військовий одяг та інше.

Начальник Житомирської ВК-4 Сергій Терехов подякував присутнім представникам Ради колективу засуджених установи за завершення такого гарного почину та заохотив тих, хто найбільше відзначився під час проведення благодійної акції.

ВК-4


Прес-служба управління
ДПтС України в Житомирській області


Комментарии   

 
0 #1 Путин Хелло 07.06.2014 01:40
Это очень хорошо, что даже заключенные понимают насколько непростое сейчас время. Вот наверное это косвенно и подтверждает в насколько большой опасности находится наша страна. Молодцы!!!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить