Наш земляк - зрадник України

Наш земляк - зрадник України У тому, що тисячі російських бойовиків вільно в'їхали до України винен брат Литвина.

УВАГА РОЗШУК !!! Генерал армії України Микола Литвин - голова Державної прикордонної служби України. Саме він винен в тому, що Янукович, Пшонка, Захарченко та інші злочинці виїхали за кордон. Саме він винен в тому, що до України могли вільно приїхали тисячі російських бойовиків до Харкова, Донецька, Луганська. Саме він винен в тому, що не була перекрита поромна переправа в Керчі, через яку до Криму приїхали тисячі Кубанських козаків та військових російських збройних сил та сотні одиниць військової техніки.


Військовий гарнізон в Бресті протримався майже три місяці. Прикордонники Миколи Литвина на переправі 20 хвилин не протрималися. Про цю людину чомусь усі керівники України «ЗАБУЛИ». В ЗМІ виступає або помічник Литвина, або його перший заступник генерал Павло Шишорін. То куди подівся цілий генерал армії Микола Литвин??? Чому його до цього часу не звільнили та не передали до військової прокуратури??? В яку шпарину заліз цей «тарган» і на що він сподівається ???

Комментарии   

 
0 #1 андрій1 16.05.2014 18:54
Час Майдану поцікавитись діяльністю керівників СБУ та МВС, бо корупція в державі процвітає. Гроші в окрадений бюджет після ПАПЕРЕДНІКОВ не повертаються. Чого б це ? При сьогоднішній владі красти менше не стали . Російськомовні в міліції А. Авакова- це що, співробітники ФСБ ? Російськомовні – то все зрадники, що заселились в Україну за Петра I та окупації комуністичної Московії. Яценюк, Турчинов, де українська міліція ? Що ще повинен зробити Аваков– ставленник Юлії Тимошенко , щоб вилетіти з крісла міністра МВС ? В.Наливайченко також не справляється, бо «Наливайченко не може полювати на Януковича » - Г.Москаль. М.Литвин, також недоступний для В.Наливайченка. Правоохоронці, прикордонники саботують, а О.Махніцькому-Г енеральному прокурору треба напружитись.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить