Депутат Ткаченко погрожував житомирським автомайданівцям

Депутат Ткаченко погрожував житомирським майданівцям Активісти Автомайдану попросили депутата Житомирсьої міської ради Юрія Ткаченка роз’яснити причини погроз голові Автомайдану Олександру Таргонському.

Автомайдан спільно з Демократичним Альянсом, Самообороною Житомирщини та ГО «Майдан» продовжують люстраційну діяльність, активіно протестуючи проти найбільш одіозних корупціонерів Житомирщини. Зокрема 13 травня була проведена акція проти екс-керівника Житомирського Держгірпромнагляду Юрія Бобра, а 14 травня – проти організаторів тітушок у Попільні.

Після цього з головою Автомайдану Олескандром Таргонським зустрівся депутат міськради, представник руху афганців Юрій Ткаченко. Він у грубій формі висловив думку, що Юрій Бобер – «нормальна людина і не треба його чепати». Окрім того, Ткаченко був незадоволений акцією у Попільні, де активісти протестували проти організаторів анимайдану, які досі займають владні крісла.

«Ми хочемо знати, чи думки висловлені Ткаченком є його офіційною позицією як депутата міської ради, чи хтось його попросив це зробити. Це нам потрібно для того, щоб зрозуміти чи звертатись в правоохоронні органи з заявою про погрози життю і здоров’ю керівника нашої організації за його громадську діяльність чи просто залишити заяви без уваги»,  - говорить координатор ГО «Автомайдан-Житомир» Олександр Таргонський.
Активісти обіцяють продовжувати активну діяльність по очищенню Житомирщини від корупціонерів та людей, які зловживали владою.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить