Судове засідання щодо законності звільнення з роботи голови Житомирської обласної організації політичної партії “Демократичний Альянс” Дмитра Ткачука

Судове засідання по звільненню Дмитра Ткачука Голову житомирського “Демократичного Альянсу” Дмитра Ткачука звільнили з роботи через його активну політичну позицію.

Суд розгляне справу, щодо законності звільнення з роботи голови Житомирської обласної організації політичної партії “Демократичний Альянс” Дмитра Ткачук.

Судове засідення відбудеться сьогодні о 15:00 за адресою: м.Житомир, майдан Соборний,1  зал 4-к    

Голову житомирського “Демократичного Альянсу” Дмитра Ткачука звільнили з роботи через його активну політичну позицію. Власник бізнесу зробив це на переконливе прохання владних структур, які тисли на підприємство.

Власник ТОВ “ТК Полісся Продукт” Олександр Іванович Ракович у неформальній бесіді зізнається, що змушений звільнити Ткачука, інакше “з його бізнесу зроблять дірку”. Спочатку Ткачуку запропонували звільнитись самостійно, інакше це зроблять “по статті”. Після відмови весь цей час на підприємстві шукали способи задоволення прохання влади. Зрештою, 12 грудня Дмитро Ткачук отримав наказ, де зазначено, що його звільнено за “прогул”.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить